doğa samsun surucu kursu cemre
       
5s dikey izosam Mega Halı

Lokman Gör’den Samsunspor İle İlgili Önemli Açıklama

samsunspor-lokman-gur
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lokman Gör’den Samsunspor İle İlgili Önemli Açıklama Yılport Samsunspor’un transfer gündemindeki isim olan Lokman Gör kendisi hakkında yapılan iftiraların asılsız olduğunu belirterek, “Bu büyük projede yer alırım veya almam bu önemli değil, önemli olan Samsunspor’un geleceği” dedi

TAMAMI ASILSIZ
Tecrübeli stoper Lokman Gör sosyal medyada kendisi ile ilgili yapılan paylaşımlara, “Yazılı ve görsel basında çıkan benimle ilgili sosyal medyada yapılan iftiraların tamamı asılsızdır. Beni ben yapan Samsunspor bunu asla unutmam. Benim ile ilgili tahtayı kapattığım, küfür ettiğim iddia ediliyor. Böyle bir şey söz konusu bile olamaz ve olmadı da. Eğer birilerinin kalbini de kırmışsam özür dilerim”diye konuştu.

BÜYÜK 2 HİKAYE
Son olarak da Yılport Samsunspor Kulübü’yle olan transfer görüşmeleri konusuna da değinen 30 yaşındaki başarılı futbolcu Gör, “Bu büyük projede yer alırım veya almam bu önemli değil, önemli olan Samsunspor’un geleceği. Kalan 2 tane hikaye var. Biri büyük Samsunspor camiasına şampiyonluk diğeri de Mustafa Erkanat abimize verilen kupa sözü” dedi.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir