banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Milletvekili Kavuncu Kaymakam Savran'ı Ziyaret Etti

AK Parti Kütahya Milletvekili Kavuncu Hisarcık Kaymakamı Fethi Savran'ı ziyaret ettiKavuncu ziyaret sonrası yaptığı açıklamada,” Belediye Başkanımızla Kaymakamlığımızı ziyaret ettik. Bazı yatırımlarımız var. Onlarla ilgili bilgiler...

KÜTAHYA 14.04.2014, 18:36
Milletvekili Kavuncu Kaymakam Savran'ı Ziyaret Etti
AK Parti Kütahya Milletvekili Kavuncu Hisarcık Kaymakamı Fethi Savran'ı ziyaret etti

Kavuncu ziyaret sonrası yaptığı açıklamada,” Belediye Başkanımızla Kaymakamlığımızı ziyaret ettik. Bazı yatırımlarımız var. Onlarla ilgili bilgiler aldık. Öncelikle Hükümet Konağımız en gündemde olan konu. Projesini tekrar gözden geçirdik, Hükümet Konağı Selçuklu mimarisiyle gerçekten Hisarcık ilçemize yakışacak güçlü bir bina hüviyetinde olacak. Ben şunda mutlu oldum. Başkanımız bu konuda işbirliği içerisinde çalışmaya çok yatkın. Kaymakamımızla, bürokratlarımızla birlikte yerel yönetimin gücü bir araya gelerek sinerji içerisinde çalışmakla artar. Bu şekilde işler daha kolay yürüyor. Kaymakamlıkla belediye binaları zaten komşu binalar. Zannediyorum sık sık birbirlerinin kahvelerini içecekler. Öyle gözüküyor. İlçede Kent Konseyi oluşturulması için Kaymakam ve Belediye Başkanımızın ortak düşüncesi var. Sivil toplum kuruluşlarının belirli aralarla bir araya gelmesi ilçenin ihtiyaçlarını ve geleceğini planlaması, bir yol haritası çizmesi anlamında çok yararlı, hayırlı hizmet yapacaklar. Bende fırsat buldukça bu toplantılara iştirak etmeye çalışacağım” diye konuştu.

Milletvekili Kavuncu’nun ziyaretinde Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, AK Parti İlçe Başkanı Salim Turası’da hazır bulundu.(MA-EFE)

Yorumlar (0)
13°
açık
Namaz Vakti 22 Eylül 2019
İmsak 04:50
Güneş 06:15
Öğle 12:32
İkindi 15:57
Akşam 18:39
Yatsı 19:59