banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Kütahyalılar, valisine sahip çıktı

Kütahya halkı ve toplumun tüm kesimleri tarafından sevilen, ilin ekonomik gelişimi ve sosyal barışı için yoğun çaba sarf eden Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir hakkında önce sosyal medyada ve sonrasında ulusal basında çıkan bir haber vatandaşları...

KÜTAHYA 06.09.2018, 12:41
Kütahyalılar, valisine sahip çıktı
banner1343

Kütahya halkı ve toplumun tüm kesimleri tarafından sevilen, ilin ekonomik gelişimi ve sosyal barışı için yoğun çaba sarf eden Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir hakkında önce sosyal medyada ve sonrasında ulusal basında çıkan bir haber vatandaşları üzdü.

Kütahyalı vatandaşlar, "Haberciliğin bu kadar sorumsuzca kullanıldığı, dejenere edildiği ve etik hiçbir kuralı tanımayan insan onuruna, şahsiyetine ve makamlara bu denli saldırı günümüzün basın ahlak sorunlarından birisidir. Haber yapılmadan önce gerekli bilgi ve araştırma yapılması, teyit edilmesi en temel ve basit basın ilkesidir. Bu ve benzeri habercilik içinde bulunduğumuz basın dünyası adına çok vahim bir gidişattır.Zira valimiz Kütahya’ya geldiğinden beri ilin her türlü sorunuyla canla başla çalıştığı gibi mütevazi yaşantısı ile de bir kamu görevlisi örneği teşkil etmektedir. Kamu kaynaklarını kullanımda ve yönetimde oldukça titiz ve hassas olduğunu yakinen bilmekteyiz. Hal böyleyken ihtiyaç olan bir alanda 2014 model bir aracı dizayn ettirerek ilimize gelecek olan yöneticiler, yatırımcılar, turizmciler ve misyon şeflerine tahsis etme düşüncesi Valinin şahsi tasarrufu değil il adına yapılmış zaruri bir gereksinimdir.Bu anlamda valimizin çalışma prensiplerini ve yaşam biçimini yakinen bilen bizler bu durumu üzüntüyle karşılıyoruz. Valimizin tüm kamuoyu gibi bizde yanında olduğumuzu belirmek istiyoruz" dediler. (EFE)
Yorumlar (0)
banner1311
19°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 16 Eylül 2019
İmsak 04:42
Güneş 06:08
Öğle 12:35
İkindi 16:05
Akşam 18:51
Yatsı 20:12