banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Altınordu'da uçurtma şenliği düzenlenecek

banner1357

ORDU (AA) - Altınordu Belediyesi tarafından ilçede 2. Uçurtma Şenliği düzenleneceği bildirildi.Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, 5 Mayıs Cumartesi günü saat 14.00'de Tayfun Gürsoy Parkı'nda yapılacak şenlik kapsamında çeşitli...

KÜLTÜR - SANAT 03.05.2018, 14:06
Altınordu'da uçurtma şenliği düzenlenecek
banner1353
banner1375

ORDU (AA) - Altınordu Belediyesi tarafından ilçede 2. Uçurtma Şenliği düzenleneceği bildirildi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, 5 Mayıs Cumartesi günü saat 14.00'de Tayfun Gürsoy Parkı'nda yapılacak şenlik kapsamında çeşitli yarışmaların da olacağı belirtildi.

Açıklamada görüşüne yer verilen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, şenliğe katılım gösterecek herkesin keyifli bir zaman geçireceğini aktardı.

Bir önceki yıla oranla daha kapsamlı bir şenlik olacağını ve yapılan yarışmalarla çeşitli hediyelerin verileceğini de aktaran Tekintaş, şunları kaydetti:

"Uçurtmasını alan herkesi ailesi ile birlikte şenliğe katılarak dolu dolu bir gün yaşamalarını istiyoruz. Şenlik kapsamında ayrıca 6-17 yaş gruplarında 'En Yükseğe Uçan Uçurtma ve En Güzel Uçurtma' alanında yarışmalar yapacağız.

Yarışmalarda dereceye girenlere bilgisayar, bisiklet ve cep telefonu gibi çeşitli hediyeler vereceğiz. Şenlik kapsamında yapılacak olan yarışmalarda özellikle el emeği ile yapılan uçurtmaların yarışmasına özen göstereceğiz."

Yorumlar (0)