Türkiye, mayıs ayında yapılması beklenen seçimlere kilitlendi. Altılı masa, Saadet Partisi'nin ev sahipliğinde toplandı. En çok merak edilen konuların başında altılı masanın cumhurbaşkanı adayının kim olacağı geliyor.

Millet İttifakı Genel Başkanları Buluşması'nda açıkladı: "Eğitim sisteminde köklü değişiklikler yapacağız" Millet İttifakı Genel Başkanları Buluşması'nda açıkladı: "Eğitim sisteminde köklü değişiklikler yapacağız"

ADAY KONUSUNDA AÇIKLAMA BEKLENİYOR

Türkiye, cumhurbaşkanlığı seçimlerini bekliyor. Mayıs ayında yapılması beklenen seçimle ilgili en çok merak edilen konu ise Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayının kim olacağı. Millet İttifakı'nı oluşturan partilerin genel başkanları bugün Saadet Partisi'nin ev sahipliğinde bir araya geldi. Altılı masadan aday konusu ile ilgili açıklama beklenirken, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kaya, katıldığı yayında değerlendirmelerde bulundu.

Yemek Kartlarının sağladığı KDV indirimi ile en çok patronlar mutlu.

"10 MART SONRASI ADAYI AÇIKLAMAYI ÖNGÖREBİLİRLER"

Bülent Kaya, katıldığı yayında şunları söyledi:

"Adayın kamuoyuna açıklanıp açıklanmayacağını sayın genel başkanlar bilir. Sayın Cumburbaşkanı 14 Mayıs'ı açıkladı ama Resmi Gazete ilanı gerekli. Cumhurbaşkanı Erdoğan, kararnameyi 10 Mart'ta imzalarsa sayın genel başkanlar da resmi takvim yani 10 Mart sonrası adayı açıklamayı öngörebilirler."

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.