doğa calven duru
       
5s akın bilgi

KPSS’den 50 Puan Almak Yetiyor… Yüzlerce Memur Alınacak

memur-alımı
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KPSS’den 50 Puan Almak Yetiyor… Yüzlerce Memur Alınacak Devlet kadrolarına yüzlerce memur alınacak. KPSS’den 50 puan almak yetiyor. Detaylar haberimizde…

Devlete yüzlerce memur alınacak. İŞKUR’un kamu memur alımı sayfasından açılan ilanda özellikle belediyelerdeki alımlar dikkat çekti. Zabıta memurundan itfaiyeci erine, mühendisten muhasebeciye kadar birçok kuruma personel alınacak.

PERSONEL İLANI AÇILDI
Belediye, İller Bankası, Adalet Bakanlığı gibi kurumların açtığı ilanlardaki pozisyonlara başvurudu bulunabilmek için KPSS’den belli bir puan almak gerekiyor. Bazı ilanlarda en az 50 puan almak yetiyor. Devlette ve belediyelerde çalışmak isteyenler için Ankara Büyükşehir Belediyesi, Türk Akreditasyon Kurumu, Sivas’ın Şarkışla Belediyesi, Bilecik’in Osmaneli Belediyesi, Mersin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi, Sivas’ın Akıncılar Belediyesi, Diyarbakır’ın Eğil Belediyesi, İller Bankası, Kütahya’nın Gediz Belediyesi, Niğde’nin Yıldıztepe Belediyesi, Adalet Bakanlığı, İstanbul’un Güngören Belediyesi, Muğla’nın Marmaris Belediyesi, ve Niğde’nin Alay Belediyesi personel ilanı açtı.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir