KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi sınavına az bir süre kala internet kullanıcıları, "KPSS ÖABT ne zaman, saat kaçta başlıyor ve bitiyor 2022?", "KPSS ÖABT kaç dakika, sınav süresi nedir?" sorularına yanıt arıyor. İşte detaylar...

Binlerce öğretmenin heyecanla beklediği KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testine (KPSS ÖABT) sayılı saatler kaldı. İnternet kullanıcıları,KPSS ÖABT sınav saatleri ise belli oldu. Peki KPSS ÖABT saat kaçta? KPSS ÖABT kaç dakika? konularını araştırıyor. Detaylar haberimizde...

kpss ic 1809

KPSS ÖABT NE ZAMAN?

KPSS ÖABT sınavı için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Adaylar sınav giriş belgelerini "https://ais.osym.gov.tr" internet adresi üzerinden erişim sağlayabiliyorlar. Sınava az bir zaman kala KPSS ÖABT sınav saati merak konusu oldu. Peki KPSS ÖABT saat kaçta, sınav süresi kaç dakika?

kpss ic 1809.jpg 2

KPSS ÖABT SAAT KAÇTA? 

KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT) 2 Ekim'de saat 10.15'te başlayacak.Adaylar, saat 10.00’dan sonra sınav binalarına alınmayacaklardır.
ÖABT İmam-Hatip Lisesi Meslek Dersleri Alanı Sınavı 14.45'te gerçekleştirilecek. Adaylar, saat 14.30’tan sonra sınav binalarına alınmayacaklardır.

Enflasyona göre asgari ücret zammı hesaplandı! Enflasyona göre asgari ücret zammı hesaplandı!

kpss ic

KPSS ÖABT SINAV GİRİŞ YERLERİ 

KPSS ÖABT sınav giriş yerleri açıklandı.Adaylar sınav giriş belgelerini "https://ais.osym.gov.tr" üzerinden erişim sağlayabilirler.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.