İZAYDAŞ, IREMCON’da sektörle buluştu

İZAYDAŞ, Uluslararası Çevre Konferansı (IREMCON) da sektörün ileri gelenleriyle bir araya geldi.Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İZAYDAŞ, ikinci kez düzenlenen IREMCON organizasyonuna katıldı. Balkan ülkelerinin bakanlık düzeyinde...

İZAYDAŞ, IREMCON’da sektörle buluştu

İZAYDAŞ, Uluslararası Çevre Konferansı (IREMCON) da sektörün ileri gelenleriyle bir araya geldi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İZAYDAŞ, ikinci kez düzenlenen IREMCON organizasyonuna katıldı. Balkan ülkelerinin bakanlık düzeyinde temsil edildiği organizasyona başta Türkiye olmak üzere Hırvatistan, Makedonya, Sırbistan, Yunanistan, Arnavutluk, Karadağ, Kosova ve Romanya’dan konuşmacılar katıldı. ‘Düzenli Depolama Alanlarının Yönetimi’ başlıklı oturumda ise İZAYDAŞ Düzenli Depolama Alanları Müdürü Mahmut Kıldize bir sunum gerçekleştirdi.

İstanbul’da iki gün süren IREMCON organizasyonundan bir gün önce aralarında ilgili bakan ve bakan yardımcılarının da bulunduğu yaklaşık 40 kişilik Balkan heyeti, İZAYDAŞ’a bir teknik gezi düzenledi. İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç’ın ev sahipliğinde gerçekleşen programda, İZAYDAŞ Tehlikeli Atık Yakma Tesisi kontrol odası başta olmak üzere şirketin çalışma sistemi ve atık yönetimi süreçleri hakkında detaylı bilgi verildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner650

banner826