baskaynak Final Okulları cemre
 
Samsun Sürücü Kursu çarsan HRS Ajans

Kırmızı Alarm! İphone Sahiplerine Acil Olarak Uyarı!

featured

Kırmızı Alarm! İphone Sahiplerine Acil Olarak Uyarı! İddiaya göre Apple’ın uygulama mağazası App Store yasa dışı film akışı uygulamasına ev sahipliği yapıyor.  Kosta Eleftheriou’nun bu iddiası sonrası iphone ve ipad kullanıcılarına acil uyarı yapıldı.

IPHONE 1 Teknoloji

iPad ve iPhone kullanıcıları için acil bir uyarı yapıldı. Geliştirici Kosta Eleftheriou, Apple’ın uygulama mağazası App Store’un bir dizi yasa dışı film akışı uygulamasına ev sahipliği yaptığını iddia etti.

iPhone ve iPad’lerin arkasındaki isim olan Apple’ın kendi uygulama mağazası App Store, geliştirici Kosta Eleftheriou’nun ilginç bir iddiası ile gündeme geldi.

iPHONE VE iPAD İÇİN UYGULAMA UYARISI

Geliştirici Kosta Eleftheriou, App Store’da aylardır birkaç yasa dışı film akışı uygulaması bulunduğu iddiasıyla iPhone ve iPad kullanıcılarını uyardı.

The Sun’ın haberindeki o iddialara göre, bu uygulamalar kullanıcılara kendilerini meşru göstermek için film fragmanları ve fotoğraf filtreleri kullanıyor. Uygulamalar ayrıca ekstra özelliklere erişim sağlanması için kod girilmesini veya uygulamanın paylaşılmasını istiyor.

Uygulamalarda Apple’ın yüzde 15-30 komisyon aldığı premium abonelik katmanlarının bulunduğu da iddia ediliyor.

IPHONE 2 Teknoloji

FENOMENLER KULLANILMIŞ

Eleftheriou, yasa dışı uygulamaların tanıtımı için milyonlarca takipçiye sahip sosyal medya fenomenlerinin kullanıldığını öne sürüyor.

RAKAMLAR DUDAK UÇUKLATIYOR

İddiasıyla dikkatleri üzerine çeken geliştirici, “Apple, App Store’u denetleyemese de, bu uygulamalar 2 milyonun üzerinde indirme aldı ve şu anda günde 16.000 veya yılda yaklaşık 6 milyon dolar elde ediyorlar” ifadelerini kullandı.

GÖZDEN GEÇİRİN

Apple’dan geliştiricinin iddiasına yönelik henüz bir açıklama gelmese de, her ne olursa olsun, iPhone’unuzdaki uygulamaları gözden geçirmeniz gerekiyor. Ayrıca bir uygulamayı indirmeden önce App Store’daki yorumlarına göz atmak da oldukça önemli olabilir.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.