doğa samsun surucu kursu duru
 
5s dikey akın bilgi

Kemal Zeybek’ten Vezirköprü Eleştirisi: ‘Bu Çağda İnsanlığa Yakışmıyor’

zeybek-vezirkopru-elestirisi-06091
Daha Fazla Göster

Kemal Zeybek’ten Vezirköprü Eleştirisi: ‘Bu Çağda İnsanlığa Yakışmıyor’ CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Vezirköprü’nün iki mahallesinde yaşayan vatandaşların, içmeye elverişli olmayan suyu kullanmak zorunda kaldığını ileri sürerek eleştirilerde bulundu

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ile Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis’e çağrıda bulunarak, “İmircik Mahallesi ve 25 haneli Domuzalan Mahallesi içinde kanalizasyon yok ve yollar bozuk. Bu çağda insanlığa yakışmıyor” dedi.

07 zeybek 3 Ana Manşet

KANALİZASYON YOK

Milletvekili Zeybek, ilçelerdeki vatandaşları ziyaret ederek sorunları dinliyor. Dünkü durağı Veziköprü İlçesi olan Zeybek, gördüğü tabloya adeta isyan ederek, Samsun Büyükşehir Belediyesi ile Vezirköprü Belediyesi’ne tepki gösterdi. Zeybek sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Vezirköprü Belediyesi; gelin de köylerimizi görün!’ diyerek çağrıda bulundu.

07 zeybek 1 Ana Manşet

ELVERİŞLİ DEĞİL

İçme suyunun köy içinde bir kuyudan alındığını ve içmeye elverişli olmadığına dair rapor olduğunu öne süren Zeybek, “Mahallelinin içtiği su, yapılan tahlillerde içmeye elverişli değil. İmircik ve Domuzalan mahallelerinde kanalizasyon yok, yollar bozuk. Bu çağda insanlığa yakışmıyor” diye konuştu.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir