banner1365

banner1345

Kayseri Sarraflar ve Kuyumcular Derneği Yönetim Kurulu’ndan Başkanlarına Ziyaret

banner1357

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Ömer Gülsoy’un meslektaşları aynı zamanda Kayseri Sarraflar ve Kuyumcular Derneği üyeleri KTO yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.KTO Başkanı Ömer Gülsoy, meslektaşlarının yapmış olduğu...

KAYSERİ 31.05.2018, 12:54
Kayseri Sarraflar ve Kuyumcular Derneği Yönetim Kurulu’ndan Başkanlarına Ziyaret
banner1353
banner1343

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Ömer Gülsoy’un meslektaşları aynı zamanda Kayseri Sarraflar ve Kuyumcular Derneği üyeleri KTO yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

KTO Başkanı Ömer Gülsoy, meslektaşlarının yapmış olduğu görkemli ve kalabalık ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Seçim sürecinde vermiş olduğunuz desteklerden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu iş her şeyden önce güven meselesi. Bizler de bu güveni kazanarak ticaret erbapları tarafından göreve layık görüldüysek bundan daha kıymetli bir şey olamaz. Sağ olsun dernek üyelerimiz her fırsatta bizlere destek oldular ve bu güveni hissettirdiler. Biz de bundan sonra üzerimize düşen sorumluluğun farkında olarak kuyumcu ve sarraf esnafımızla birlikte şehrimizin ticari hayatına ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceğiz. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun” diye konuştu.

Başkan Gülsoy’un meslektaşları ise, dernekleri ve çarşı esnafı adına gurur duyduklarını belirterek, “Ticaretin en aktif şekilde işlediği yerlerden biri olan kazancılar çarşısında büyümüş ve yetişmiş biri olarak Ticaret Odası Başkanı seçilen Ömer Bey, başkanlığa yakışan bir isim. Ticareti görev bilen, aktif şekilde ticaretle uğraşan, ticari kaygıların, isteklerin, beklentilerin farkında olan birinin ticaret odası başkanı olması bizleri rahatlattı. İş, ehline bırakılmış oldu” ifadelerini kullandılar.

Dernek üyeleriyle birlikte çarşı hakkında görüş alışverişinin yapılarak talep ve beklentilerin ele alındığı ziyarette, Sarraflar ve Kuyumcular Derneği Yönetim Kurulu tarafından Başkan Gülsoy’a ve Başkan Yardımcısı Hacı Bekir Kuzucu’ya hediye takdim edildi.
Yorumlar (0)
18°
açık
Namaz Vakti 16 Ekim 2019
İmsak 05:16
Güneş 06:41
Öğle 12:25
İkindi 15:28
Akşam 18:00
Yatsı 19:19