Ayvat ve Özdemir, Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Acar ile Havza OSB'de yatırımları inceleyerek bilgi aldı.

"HAVZA OSB CAZİBE MERKEZİ HALİNE GELECEK"

Özdemir, Havza OSB'nin sunduğu imkanlarla hızlı şekilde büyüdüğünü dile getirerek, "Havza OSB'de yapılması planlanan TCDD yükleme rampası ve alan genişletme çalışmalarında gelinen noktaları değerlendirdik. TCDD yükleme rampası, sanayicilerimizin önemli ihtiyacına cevap verecek. Bu yatırım ile Havza OSB cazibe merkezi haline gelecektir." dedi.

"ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR"

CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Özdağ, İYİ Parti'nin ret kararını değerlendirdi: "Yerelde işbirliği olabilir" CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Özdağ, İYİ Parti'nin ret kararını değerlendirdi: "Yerelde işbirliği olabilir"

Acar da Havza OSB'de kenevir, hazır giyim, döküm ve inşaat sanayi gibi birçok alanda üretim yapan ve yapacak firmaların yer aldığını anlatarak, "Havza OSB'de genişleme planlanmakta. Daha cazip hale getirmek adına OSB'de ileri biyolojik su arıtma tesisi, trafo indirme merkezi, doğal gaz arzı ve demir yolu yükleme rampası yapımı için çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz." ifadesini kullandı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.