Ramazan Bayramı dolayısıyla Kavak'ta bayramlaşma sevinci yaşandı. Kavak Belediye Başkanı Şerif Ün,Kavak protokolü,belediye personeli ve vatandaşlar ile bayramlaşma etkinliğinde bir araya geldi.Atatürk Parkı'nda düzenlenen bayramlaşma merasimine çok sayıda vatandaş katıldı.

"HUZUR VE REFAH GETİRSİN"

Tüm İslam aleminin bayramını kutlayan Başkan Ün, yaptığı açıklamada "Aileniz ve sevdiklerinizle mutlu, huzurlu, sağlıklı bir ramazan bayramı geçirmenizi diler, bu bayram her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ederim. Mübarek Ramazan Bayramı'nın size ve sevdiklerinize mutluluk, huzur ve refah getirmesi temenni ediyorum. Ramazan Bayramınız mübarek olsun"dedi.

"ZULÜM GÖREN MÜSLÜMANLARI UNUTMAYALIM"

Filistin, Gazze,Doğu Türkistan başta olmak üzere tüm müslüman aleminin bayramını tebrik eden Başkan Ün, Müslümanlara yapılan bu zulümlerin en kısa zamanda durmasını temenni etti."
Bayramlaşma programına Kavak Kaymakamı Erdem Karanfil, belediye meclis üyeleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri,belediye çalışanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Van Gölü'nde kaybolan genç için Samsun'dan çalışmalara destek Van Gölü'nde kaybolan genç için Samsun'dan çalışmalara destek

GÜRKAN SARIKAYA

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Editör: Rahşan Çelik