banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Kavak AK Parti-MHP Belediye Meclis üyesi aday listesi

banner1357

31 Mart'ta seçimlere katılacak partiler seçim kurullarına listelerini bildirdi. Başkan adayları ve meclis üyeleri için meraklı bekleyiş sona erdi. Kavak AK Parti-MHP Belediye Meclis üyesi adayı listesi

KAVAK 19.02.2019, 18:53 19.02.2019, 21:11
Kavak AK Parti-MHP Belediye Meclis üyesi aday listesi
banner1353
banner1375

31 Mart'ta seçimlere katılacak partiler seçim kurullarına listelerini bildirdi. Başkan adayları ve meclis üyeleri için meraklı bekleyiş sona erdi.

Yerel seçimlere katılacak siyasi partiler seçim kurullarına aday listelerini bildirdi. Belediye başkan adayları ve belediye meclis üyeleri için meraklı bekleyiş sona erdi.

Siyasi partiler hem kalan belediye başkan adaylarını hem de belediye meclis üyelerini belirlemek için hummalı çalışma yürüttü.

SÜREÇ NASIL İŞLEDİ?

Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) seçim takvimine göre, büyükşehir belediye başkan adayı ve büyükşehir belediye meclis üyeleri listesi il başkanlıkları tarafından; belediye başkanlığı, belediye meclis üyeliği ve il genel meclisi üyelikleri seçimlerine ait aday listeleri ise ilçe başkanlıkları tarafından seçim kurullarına teslim edildi.

Bağımsız adaylar dahil geçici aday listeleri, il ve ilçe seçim kurullarınca 22 Şubat'ta ilan edilecek ve itirazlar başlayacak. Sürecin tamamlanmasının ardından kesin aday listeleri, 3 Mart'ta ilan edilecek.

Kavak AK Parti-MHP Belediye Meclis üyesi aday listesi

Asil Üye

Abdullah Öksüz
Ramazan Honca
Fatma Çankaya
Ali Us
İsa İnaç
Hüseyin Yetkin
Mert Erman Candemir
Yılmaz Kırış
Erman Bilen
Adem Saygılı
Samet Akyel
Turan Dağcı
Çetin Örsel

KONTENJAN

Mustafa Sarıoğlu

Mehmet Avcı
 

Yorumlar (0)