Hilas Otel

Çelik İnşaat

Kars Belediyesi Kazımpaşa Caddesi’nin kaldırımlarını yeniliyor

Kars Belediyesi tarafından Kazımpaşa Caddesi’nde başlatılan kaldırım çalışmaları aralıksız sürüyor.Belediye şehir genelinde bozuk yol, kaldırımsız cadde ve sokak bırakmamak için çalışmalarına aralıksız devam ederken Fen İşleri...

Kars Belediyesi Kazımpaşa Caddesi’nin kaldırımlarını yeniliyor

Kars Belediyesi tarafından Kazımpaşa Caddesi’nde başlatılan kaldırım çalışmaları aralıksız sürüyor.

Belediye şehir genelinde bozuk yol, kaldırımsız cadde ve sokak bırakmamak için çalışmalarına aralıksız devam ederken Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Kazımpaşa Caddesi’nde kaldırım çalışması gerçekleştiriyor.

Yapılan çalışmalar hakkında Kars Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, “Yer ve bölge ayrımı gözetmeksizin şehir genelinin tümünde kaldırım yenileme, kilit taşı döşeme ve yol asfaltlama çalışmalarını sürdürüyoruz. Alt yapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde üst yapı çalışmalarını tamamlıyoruz. Kazımpaşa caddesinde çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Kars’ın daha modern ve yaşanabilir kent haline getirmeye gayret gösteriyoruz. Şehrimizin hemen her noktasında bir çalışmamız var. Cadde, sokak düzenlemelerine de ayrıca önem veriyoruz. Şehir genelinde bozuk yol, kaldırımsız cadde ve sokak bırakmamak için çalışıyoruz” denildi.

Kars’ın modern bir görünüme kavuşacağına dikkat çekilen açıklamada, “Şehrimizde oluşan aksaklıkları giderip modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Şehrin gelişip modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde kaldırım, sert zemin, kilit parke ve asfalt çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor. Hedefimiz altyapı sorunu olmayan, modern, çağdaş bir Kars’tır” ifadelerini yer verildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER