Medical Park Karadeniz Hastanesi yöneticileri, Anadolu Sigorta Bölge Müdürlüğü’ne bağlı sigorta acenteleriyle kahvaltıda bir araya geldi.

Bir restoranda düzenlenen kahvaltı programına Medical Park Karadeniz Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Tolga Sağlam, Anlaşmalı Kurumlar Müdür Yardımcısı Nurkan Kazaskeroğlu Abay, Anadolu Sigorta Bölge Müdürü İbrahim Varol ve Bölge Müdürlüğü’ne bağlı acenteler katıldı.

Kahvaltıda konuşan Medical Park Karadeniz Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Tolga Sağlam, Özel Sağlık Sigortalı vatandaşlara VIP hizmet verdiklerini hatırlattı. Güven ve insani değerler çerçevesinde hizmet vermeye gayret ettiklerini ifade eden Sağlam, “Yaşlısından gencine hastalarımızdan duyacağımız ‘Allah razı olsun’ ifadesi bizim için her şeyin ötesindedir. Hizmet anlayışımız; güçlü hekim kadromuz, deneyimli sağlık personelimiz ve sürekli yenilenen teknolojik alt yapımızla birleşince başarı kaçınılmaz oluyor. Bu anlamda bölgenin referans hastanesi olduğumuz ifade edebilirim” dedi.

Anadolu Sigorta’nın ürün ve çözümleri hakkında bilgi veren Karadeniz Bölge Müdürü İbrahim Varol ise “Bireysel sağlık sigortasının yanı sıra tamamlayıcı sağlık sigortası gibi ürün seçeneklerini de sigortalılarımıza sunuyoruz. Bölgemizdeki acentelerimizi sağlık ürünlerimizi satma konusunda teşvik ederken, sigorta bilincinin artırılmasına yönelik çalışmalara da destek oluyoruz. Bu vesileyle sigortalılarımıza sunduğu hizmet için Medical Park Karadeniz’e teşekkür ediyorum” diye konuştu.