doğa calven duru
5s arslan Mega Halı

Karaaslan’dan İklim Vurgusu! “Büyük Adımlar Attık”

Karaaslan'dan İklim Vurgusu! Büyük Adımlar Attık
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Karaaslan’dan İklim Vurgusu! “Büyük Adımlar Attık” AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, iklim değişmesin diye, atıkları değere dönüştüklerini söyledi.

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde iklim değişikliyle mücadele ve uyum konusunda büyük adımlar attıklarını belirterek, “İklim değişmesin diye, sıfır atık ve sıfır atık mavi hareketini başlatarak atıkları değere dönüştürdük” dedi.

‘BÜYÜK ADIMLAR ATTIK’

Milletvekili Karaaslan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye olarak son 18 yılda dünyayı ve insanlığı ilgilendiren hiçbir meseleye kayıtsız kalmadığımız gibi iklim değişikliğiyle mücadele ve uyum konusunda da çok büyük adımlar attık. İklim değişmesin diye, sıfır atık ve sıfır atık mavi hareketini başlatarak atıkları değere dönüştürdük. Geleceğe nefes sözü vererek, karbon yutak alanlarını arttırırken millet bahçeleri ile kentsel yeşil alan varlığımızı çoğalttık” ifadelerini kullandı.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir