Bafra Belediyesi tarafından düzenlenen “4. Uluslararası Kapıkaya Doğa Sporları ve Kültür Festivali” bugün başladı. Yarın saat 10.00'da gerçekleştirilecek, açılış Samsun'un uydudan yayın yapan tek televizyonu Kanal S'de canlı yayınlanacak.

KANAL S'DE CANLI YAYINLANACAK

Samsun'un Bafra ilçesinde gerçekleştirilen “4. Uluslararası Kapıkaya Doğa Sporları ve Kültür Festivali (Kapıkayafest) başladı. Birbirinden farklı etkinliklerin ve konserlerin yer alacağı festivalde katılımcılar adrenalin dolu ve eğlenceli beş gün geçirecek. Yarın saat 10.00'da gerçekleştirilecek açılış Samsun'un uydudan yayın yapan tek televizyonu Kanal S'de canlı yayınlanacak ve heyecanı ekranlara taşıyacak.

"MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ"

Kapıkayafest’in Bafra’nın ve bölgenin tanıtımında oldukça önemli rol üstlendiğini ifade eden Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Uluslararası Kapıkaya Doğa Sporları ve Kültür Festivalimizin hayırlısıyla startını verdik. Dördüncüsünü gerçekleştirdiğimiz festivalimizde çok sayıda doğa ve sporsever vatandaşlarımızla bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendirecek festivalimize tüm hemşehrilerimi davet ediyorum” dedi.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'dan Kanal S'ye övgüler  Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'dan Kanal S'ye övgüler 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.