banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Ödemiş'te Başkan Badem Muhtarları Ağırladı

banner1357

Ödemiş Belediyesi’ne bağlanan 99 mahallenin muhtarlarıyla biraraya gelen Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem; “Hiçbir siyasi ayrım yapmadan mahallelerimizdeki ihtiyaç yapısına göre herkesin yanında olacağız” dedi.30 Mart Yerel Seçimlerinden...

İZMİR 15.04.2014, 23:17
Ödemiş'te Başkan Badem Muhtarları Ağırladı
banner1353
Ödemiş Belediyesi’ne bağlanan 99 mahallenin muhtarlarıyla biraraya gelen Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem; “Hiçbir siyasi ayrım yapmadan mahallelerimizdeki ihtiyaç yapısına göre herkesin yanında olacağız” dedi.

30 Mart Yerel Seçimlerinden sonra yürürlüğe giren 6360 sayılı yeni Büyükşehir yasasıyla Ödemiş’e bağlı dokuz belde ve 74 köy Ödemiş Belediyesi’ne bağlanarak mahalle statüsünü aldı. Belediye Nikah Salonu'nda yeni seçilen muhtarlarla toplantı yapan Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, ''Halkımızla belediye arasında bir köprü görevinde olan siz muhtarlarımıza yeni görevlerinizde başarılar diliyorum. Eskiden köy muhtarlığı görevi yapan muhtarlarımızın yeni yasayla görev ve sorumlulukları değişti. Ödemiş merkezde görev yapan muhtarlarla aynı yetkilere sahipsiniz. Kent merkezindeki mahalle muhtarlarının talep ettiği her şeyi sizlerinde talep etme hakkı var. Çekinmeden bizlere gelin. İmkanlarımız doğrultusunda, gücümüzün yettiği yere kadar ihtiyaçlarınızı karşılayacağız. 99 mahallemizde hizmet eşitliğinin sağlanması için çalışacağız” dedi.

Beş yıldır AK Parti İl Başkan Yardımcılığı görevindeyken bölgedeki tüm muhtarların kamu ve hükümet kanalıyla yapılacak işlerinde yardımcı olduğunu ifade eden Başkan Mahmut Badem; ''Devlet kanalıyla yapılacak tüm çalışmalarda yine sizin yanınızda olacağız. Halkımız iş-aş derdini çözmek, yaşam standartlarını devlet eliyle yükseltmek için yanınızda olacağız. Sizler bulunduğunuz köyde- mahallede kimsesizin kimi oldunuz. Bizler de size sahip çıkacağız” dedi.

Mahmut Badem ile yeniden çalışmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Muhtarlar Derneği Başkanı Nihat Savuran, beş yıl boyunca tüm muhtarlarla birlikte her zaman yanında olacağını ifade etti.

Sohbet şeklinde devam eden toplantıda muhtarlar öncelikli sorunlarını dile getirdiler. Belediye Meclis üyelerinin katıldığı toplantıda tüm muhtarlara Türk Bayrağı dağıtıldı.

Yorumlar (0)
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 06 Aralık 2019
İmsak 06:07
Güneş 07:39
Öğle 12:31
İkindi 14:51
Akşam 17:12
Yatsı 18:39