doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

 İzmir Milletvekili Hamza Dağ, ‘Samsun Şanslı Bir İl’

'Samsun Şanslı Bir İl'
Daha Fazla Göster

 İzmir Milletvekili Hamza Dağ, ‘Samsun Şanslı Bir İl’ AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Tanıtım ve Medya Başkanı İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Teknofest 2022’nin Samsun’da yapılacak olmasının, kent için büyük bir şans olduğunu söyledi

WhatsApp Image 2021 09 30 at 17.04.30 Ana Manşet

Samsun’a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Tanıtım ve Medya Başkanı İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Teknofest 2022 ile yaptığı değerlendirmede, “Samsun şanslı bir il. Teknofest için bir çok ilin talepkar olduğu bir konuda Samsun’un tercih edilmesi çok önemli” dedi.

1059275 Ana Manşet

‘ULUSLARARASI BOYUT KAZANDI’
İzmir Milletvekili Hamza Dağ, bir dizi ziyaret ve programlar için geldiği Samsun’da Teknofest 2022’nin önemine değindi. Samsun’un şanslı bir il olduğunu kaydeden Dağ, “Teknofest için bir çok ilin talepkar olduğu bir konuda Samsun’un tercih edilmesi çok önemli. Gerekli girişimleri yapan siyasetçi arkadaşlarımızı tebrik ederim. Hazırlık aşamasında ve festivalin yapılacağı dönemdeki çalışmalar şehre büyük katkı sağlayacak. Bu organizasyon ülkemize yeni mucitler kazandırması ve yeni alanlar açması açısından çok kıymetli bir organizasyon. Teknofest son dönemlerde uluslararası bir boyut kazanmaya başladı. Bu geleceğimiz açısından çok büyük bir vizyon ortaya koyuyor” diye konuştu.

AKSU’DAN ÇAĞRI VAR
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ise yaptığı açıklanmada tüm Samsunlulara çağrıda bulunarak, “Dünyanın en büyük uzay, havacılık ve teknoloji festivali 2022’de Samsun’da gerçekleştirilecek. Önümüzdeki süreçte 100’ün üzerinde ülkeden binlerce yarışmacının katıldığı, milyonlarca izleyicisi olan festivalin şehrimizde yapılacak olmanın heycanını yaşıyoruz. Karadeniz Bölgesi’nin en önde gelen şehri olarak bunu çok güzel bir şekilde başaracağımıza inanıyorum. Bütün şehrimizi, hemşehrilerimizi, siyasi parti ayrımı yapmaksızın tüm bileşenleriyle bu çoşkuyu doyasıya yaşamaya ve katılım ve sahip çıkmaya davet ediyorum” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir