İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İmren Nilay Tüfekci, İl Başkanı Hasan Aksoy ile birlikte iş dünyasının önemli isimlerini ziyaret etti.

"SAMSUN POTANSİYELİNE KAVUŞACAK"

Samsun'un her sektörde yatırım ve istihdam alanında daha iyi yerlere gelebilmesi ve bu alanda çalışmaların yapılması gerektiğinin altını çizen Tüfekci “Samsun ‘İYİ’lerin iktidarında yıllardır dillendirilen ama bir türlü bunun için harekete geçilmeyen potansiyeline kavuşacak.” dedi.

“SAMSUN İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞALIM”

İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İmren Nilay Tüfekci, Yeşilyurt Demir Çelik Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Yeşilyurt'u, Ulusoy Un CEO’su Zahit Çetin, Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Eren Günhan Ulusoy ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kamil Adem’i, Ünal Konfeksiyon Sahibi Suat Çakır ile Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Çakır'ı, FKK Güney Oto Lastik Takoz San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Ufuk Altuncu'yu, Galip Mühendislik Elektrik San. Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Yılmaz ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emre Yılmaz'ı, Özön Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Şakir Özön'ü, Resman Cam A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Tüfekci'yi, Filiz Helva Şekerleme İmalat Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Çoruh'u, AYSAN Ortopedi ve Tıbbi Aletler Üretimi - Tıbbi Malzeme Üreticileri ve Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr. Ahmet Aydemir'i, TEKSAN Kauçuk Yönetim Kurulu Başkanı Arzu Uslu'yu, ziyaret ederek “Samsun için birlikte çalışalım” vurgusu yaptı.

YAREN YALNIZ

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.