Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster'de dün akşam 1 Milyon TL'lik soru heyecanı yaşandı. Yarışmaya Ankara'dan katılan Rabia Birsen Güvercin, en son Batu Alıcı'nın açtırdığı büyük ödül sorusunu açtırdı.

RABİA'NIN HİKAYESİ DUYGULANDIRDI

Güvercin'in büyük ödülü kazandığında ilk yapacağı şey ise izleyenleri oldukça duygulandırdı.

Rabia Birsen Güvercin ödülü kazandığında yapacaklarını 'Bir el yaptıracağım. Estetik el. Biyonik kol gibi değil. Sol elimin aynısını tarıyorlar. Bilek ampütasyonu olduğu için diğer kolumun aynısının tersini çeviriyorlar ve yumuşak silikon dokudan birebir aynısını yapıyorlar. Takıyorsunuz ve kimse hiçbir şey anlamıyor.' diyerek açıkladı.

Dolandırıcıların yeni yöntemi: Banka hesabı kiralama Dolandırıcıların yeni yöntemi: Banka hesabı kiralama

Geçtiğimiz hafta yayınlanan programdan kesitlerin de izlendiği gecede, Güvercin'in İnci Küpeli Kız sorusuna verdiği cevap yeniden gündem oldu.

1 MİLYONLUK SORUYU AÇTIRDI

Rabia Birsen Güvercin 1 Milyon TL'lik soruyu açtırdı. Açılan soru ise 'Türkiye'deki 81 ilin adında bu dört harften hangisi diğer üçünden daha az bulunur?' oldu.

Sorunun cevaplarında ise;

A) Ş

B) V

C) G

D) H

şıkları yer aldı. Heyecanın bir an olsun dinmediği gecede sorunun cevabı için nefesler tutuldu.

1 MİLYON RABİA'NIN

Rabia Birsen Güvercin soruya b şıkkıyla cevap verdi. V harfini seçen Güvercin, doğru cevap vererek 1 Milyon TL'lik büyük ödülün sahibi oldu.

Kim Milyoner Olmak İster'in 6. milyoneri olan Rabia Birsen Güvercin dakikalarca ayakta alkışlandı. Genç yarışmacı göz yaşlarına hakim olamadı.

BABA KIZ HİKAYESİ AĞLATTI

Kenan İmirzalıoğlu'nun 'Seni hayranlıkla izliyorum' dediği yarışmacı, kolunu kaybetme hikayesini anlattı.

En son 400.000 TL kazanan Rabia anlattıklarıyla hem Kenan İmirzalıoğlu'nu hem de izleyicileri ağlattı.

Kolu kaybettiğinde yaşadıklarını anlatan yarışmacı, "Başımıza her şey gelebilir. Her şeye alışırız ama sevdiklerimizin yüzündeki o acı çok daha üzücü" dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.