doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

İsmail Hakkı Kasapoğlu Trafik Kazası Geçirdi! İşte Sağlık Durumu

kasapoglundan-aciklama-1310
Daha Fazla Göster

İsmail Hakkı Kasapoğlu Trafik Kazası Geçirdi! İşte Sağlık Durumu Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, bu sabah geçirdiği bir trafik kazası sonucu hafif şekilde yaralandı.

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu’nun, bu sabah saatlerinde Yeni 19 Mayıs Stadyumu’na doğru giderken meydana gelen zincirleme trafik kazası sonucu hafif şekilde yaralandığı öğrenildi.

Tekkeköy İlçesi’nde bir AVM yakınında meydana gelen kazada Samsun Gençlik ve İl Spor Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu’nun makam aracı, Yeni Samsun 19 Mayıs Stadyumu’nda basın mensuplarıyla düzenlenecek olan kahvaltıya katılmak için giderken arkadan bir aracın çarpması sonucu sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu zincirleme trafik kazasına karıştı.

Olayda makam şoförü ve Kasapoğlu yaralandı. Kafasından ve belinden hafif şekilde yaralandığı öğrenilen Kasapoğlu’nun tedbir amaçlı Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındığı ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

WhatsApp Image 2021 10 13 at 10.52.39 Ana Manşet

KASAPOĞLU’NDAN AÇIKLAMA

Kaza sonrası açıklamalarda bulunan Gençlik ve Spor İl Müdürü Kasapoğlu , “Olayın ardından, ilk önce Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gittim. İlk tedavinin ardından bir dizi çalışma için Bafra İlçesi’nde gittim. Bel ağrımın artması üzerine Bafra İlçe Devlet Hastanesi’ne giderek tedavi oldum. Gayet iyiyim. Beni merak eden arayan soran herkese teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

KAZADAN GÖRÜNTÜLER;

WhatsApp Image 2021 10 13 at 13.10.26 Ana Manşet WhatsApp Image 2021 10 13 at 13.10.25 Ana Manşet WhatsApp Image 2021 10 13 at 13.10.24 Ana Manşet

Hakan AKGÜN, Dilber BAHADIR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir