doğa calven cemre
 
5s dikey akın bilgi

Diomande SMG’ye Konuştu ‘Şampiyonluk İçin Buradayım’

Daha Fazla Göster

Diomande SMG’ye Konuştu ‘Şampiyonluk İçin Buradayım’ Samsunspor’un yeni transferlerinden Ismael Diomande, Samsunspor’u hak ettiği yere getirmek istediklerini belirterek, “Takıma yardımcı olup şampiyonluğa ulaşmak istiyorum. Bunun için çalışıyorum” dedi

WhatsApp Image 2021 09 03 at 23.28.20 Ana Manşet

TECRÜBELERLE DOLU

Samsun Medya Grubu Spor Müdürü Esra Vural’a özel açıklamalarda bulunan Fildişi Sahilli orta saha oyuncusu Ismael Diomande, “Futbola çok erken yaşta Fransa’da başladım. Kariyerim boyunca çok önemli futbolcularla oynama fırsatım oldu. Şimdi Samsunspor’dayım ve takıma yardımcı olup şampiyonluğa ulaşmak istiyorum” diye konuştu.

WhatsApp Image 2021 09 03 at 23.28.19 3 Ana Manşet

SAYGI DUYUYORUM

İstiklal Marşı’nı kulak aşinalığı ile ezberlediğini ve çok saygı duyduğunu belirten başarılı orta saha oyuncusu, Diomande, “Öncelikle Türk insanına çok saygı gösterdiğimi belirtmek isterim. Her maç öncesinde Türk arkadaşlarım. İstiklal Marşı’nı okuduklarında bende duya duya ezberledim ve tabi ki marşın maç öncesi okunması normal ve çok saygı duyduğum bir şey” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2021 09 03 at 23.28.19 1 Ana Manşet

Diomande,”Öncelikle her maçı kazanmayı isteyen bir ruha sahibim. Adaptasyonumun çok iyi gittiğini söyleyebilirim. Çok iyi bir hocamız var. Çok da iyi takım arkadaşlarımız var. Bende çok çalışıp, her maçta puanlar ve galibiyet almak istiyorum. Kendim adıma iyi başlamak istiyorum. Çünkü biz Samsunsporuz çok iyi bir takımız Süper Lig’e çıkmak istiyoruz” diye konuştu.

WhatsApp Image 2021 09 03 at 23.28.19 2 Ana Manşet

ONLARA KAVUŞMAK GÜZEL

“Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Samsun çok güzel bir şehir olmakla birlikte ülke tarihi için çok önemli yer tutmakta. Atatürk’ün değerini zaten biliyorum ve burada ne yaptığını da biliyorum. Şehri çok sevmemin yanında tarihi de çok seviyorum. Onun dışında Samsunspor taraftarı ile ilgili buraya gelmeden önce çok güzel şeyler duydum. Koronavirüs’ün bir nebzede azalması çok iyi oldu. Tekrardan taraftarımıza kavuşmak çok güzel oldu” dedi. Esra VURAL Özel Haber

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir