Instagram'da gönderi paylaşanlar için gönderileri planlayabilme özelliği geliyor.  Bu yeni bir özelliğin şu an test aşamasında olduğu ortaya çıktı.

Instagram'da gönderi paylaşmak bazı kullanıcıların günlük rutini haline geldi. Ancak bazı kullanıcılar Instagram'da gönderi planlamak da istiyorlar. Bu kullanıcıları sevindirecek bir bugün haber geldi. Instagram'ın yeni bir özelliği test ettiği ortaya çıktı.

GÖNDERİ PLANLAYABİLECEKSİNİZ

Mashable'ın haberine göre, yakında Instagram'da gönderileri planlayabileceksiniz. Instagram'ın sahibi Meta'nın bir sözcüsü bu özelliğin test edildiğini doğruladı.

MSB kura çekimi sonuçları saat kaçta açıklanır, MSB kura çekimi ne zaman 2022? MSB kura çekimi sonuçları saat kaçta açıklanır, MSB kura çekimi ne zaman 2022?

İçerik oluşturucular, canlı videolarını 90 güne kadar planlayabilir, ancak birkaç kullanıcı tarafından fark edilen bu yeni özellik, herkesin gönderilerini önceden planlamasını sağlayacak.

GELİŞMİŞ AYARLAR KISMINDA OLACAK

Bu özellik, bir gönderi hazırlayıp onun düzenlemesini vs. bitirdikten sonra son adıma geldiğinizde, gelişmiş ayarlar kısmında yer alacak. Burada gönderi planlama seçeneği olacak. Böylece tarih ve saat seçip gönderinizi planlayabileceksiniz.
SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.