doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Instagram Çöktü Mü? Mesajlar Neden Gözükmüyor?

instagram-coktu-mu-3-kasim-2021
Daha Fazla Göster

Instagram Çöktü Mü? Mesajlar Neden Gözükmüyor? En çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Instagram’da sorun yaşanıyor. Kullanıcılar hesaplarına girdiklerinde problemle karşılaşırken, mesajlarla ilgili hata bildiriminde bulunuyor. Instagram çöktü mü 3 Kasım 2021

Sosyal medya kullanıcıları Instagram hesaplarına giriş yaptıklarında bir sorunla karşılaştı. Yüzlerce kullanıcı instagram üzerinden mesajlaşırken karşılaştıklarını sorunun çözümünü araştırıyor. Peki ama İnstagram’da 3

Instagram’da kullanıcılar bu akşam yazışma oluşturulamadı sorunuyla karşılaştı. Kullanıcılar arkadaşlarıyla mesajlaşırken ‘Yazışma oluşturulamadı’ uyarısıyla karşılaştı. Konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

İNSTAGRAM DM ÇÖKTÜ MÜ?

Dünya çapında en çok kullanılan uygulamalardan biri olan Instagram’da kullanıcılar, direkt mesaj (DM) kısmında sorun yaşıyor. Instagram’da yaşanan DM sorununa ilişkin henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

ERİŞİM PROBLEMİ YAŞANMIŞTI!

4 Ekim günü 18.30 sıralarında da Instagram, Facebook ve Whatsapp gibi sosyal medya uygulamalarında dünya çapında erişim sorunu yaşanmıştı. Erişim sorunu ile milyonlarca kullanıcının aklına, bahsi geçen uygulamaların çöküp çökmediği sorusu gelmişti ve konuya ilişkin Twitter üzerinden yüz binlerce tweet atılmıştı.

Erişim sorununa ilişkin Whatsapp tarafından yapılan açıklamada, “Bazı kişilerin şu anda WhatsApp ile ilgili sorunlar yaşadığının farkındayız. İşleri normale döndürmek için çalışıyoruz ve mümkün olan en kısa sürede buraya bir güncelleme göndereceğiz. Sabrınız için teşekkürler” ifadeleri kullanılırken Instagram, ”Instagram ve arkadaşları şu anda biraz zor zamanlar geçiriyor, Bunları kullanırken sorun yaşıyor olabilirsiniz. Bizimle kalın, biz buradayız!” açıklaması yapmıştı.

GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ TEKNOLOJİ HABERLERİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir