doğa yataks cemre
 
5s dikey akın bilgi

İnce Dudaklara Sahipseniz Bu Yöntemle Dolgunlaştırın! 

İnce-Dudaklara-Sahipseniz-Bu-Yöntemle-Dolgunlaştırın! 
Daha Fazla Göster

İnce Dudaklara Sahipseniz Bu Yöntemle Dolgunlaştırın!  Dolgun dudaklara sahip olmayı kim istemez ki? Neyse ki Angelina Jolie dudaklarına kavuşmak için artık güzellik merkezlerine gitmenize gerek yok. Çok para harcamadan ve botoks yaptırmadan da çekici dudaklara sahip olabilirsiniz. İnce dudaklarınızı daha büyük gösterecek yolları söylüyoruz.

qoi0c 1507803428 4335 Güncel

Yüzümüzün ve gülümsememizin en özel yeri şüphesiz ki dudaklar. Kimi zaman gülüşümüzü taçlandırır, kimi zaman da etkileyici bir makyajın yıldızı olur dudaklar. Gelin görün ki, dudaklar hep istenilen dolgunlukta olmuyor. Dudakları dolgunlaştırmak için çoğu kadın güzellik merkezlerinde saatlerce zaman harcıyor. Harcanan paralar da cabası! Ama endişelenmeyin, size dudaklarınıza hayal ettiğiniz dolgun görüntüyü verebilmeniz için bazı önerilerimiz var. İşte dudakları dolgun göstermenin yolları…

KOYU RENK RUJLARDAN KAÇININ!

Koyu renk rujlarla etkileyici dudak makyajı yapmayı çoğu kadın sever. Fakat bilmeniz gereken önemli bir detay var. Koyu renk rujlar dudağı daha ince bir görünüme sokar.

Koyu renk yerine açık pastel renklerde veya ten renginizde bir dudak kalemi kullanın.

Dudaklarınızı kalem ile çizin, sonrasında da içini güzelce doldurun.

Son olarak kremsi ve nötr renkte bir ruj sürerek işlemi bitirin.

PARLATICI SÜRERKEN DİKKAT!

Dudak parlatıcısını tüm dudağınıza sürüyorsanız, bu yöntemle vedalaşmanızı öneririz! Dudaklarınızı daha dolgun göstermek için parlatıcınızı sadece üst ve alt dudaklarınızın orta kısmına uygulayın.

Bu teknikle uygulanan parlatıcı dudaklarınıza üç boyutlu bir görünüm vererek daha dolgun gösterir.

Son olarak üst dudağınızın teniniz ile birleştiği bölgeye de parlatıcı sürün.

PEELİNG ETKİSİ

Dudaklarınıza makyaj yapmadan önce bir diş fırçası yardımı ile dudaklarınıza peeling yapmanızı öneririz. Neden mi? Ölü derilerden arınan dudak olduğundan daha canlı ve dolgun görünür.

Diş fırçası ile dairesel hareketler yaparak dudaklarınızı ovalayın. Artan kan dolaşımınız sayesinde dudaklarınız daha dolgun bir görünüm sunar.

DUDAK BAKIM KREMİ KULLANIN

Anti-aging uygulamaları sadece cilt için ve kırışıklıklarda kullanılmıyor. Anti-aging özellikler içeren, içerisinde peptit ve hyalüronik asit içeren dudak bakım kremleri kullanın.

Uyumadan önce uygularsanız, sabah daha dolgun dudaklarla güne başlayabilirsiniz.

GÖLGELENDİRME YAPIN

Kahverengi bir göz kalemini sadece dudağınızın alt kısmına uygulayın.

Yapacağınız gölgelendirme işlemi ile dudaklarınız daha dolgun bir görünüme kavuşur. Tadını çıkarın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir