doğa calven duru
       
5s dikey akın Mega Halı

İmamoğlu’ndan Anlamlı Mesaj: “Atakum’a minnet duyuyorum”

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İmamoğlu’ndan Anlamlı Mesaj: “Atakum’a minnet duyuyorum” İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Atakum Belediyesi’nin Türkiye’nin en büyük dijital gençlik forumu ‘Yüzyılın Rotası’ projesine övgü yağdırdı ve “Atakum Belediyemize, minnet duyuyorum. Teşekkür ediyorum” dedi.

 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ’19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’ kapsamında düzenlenen, Türkiye’nin en büyük dijital gençlik forumu “Yüzyılın Rotası” projesine destek verdi.

UMUDUN YOLCULUĞU SAMSUN
Sosyal medya hesabından mesaj yayımlayan İmamoğlu, “Bu güzel adımı atan ve geçen yılda, rotayı bize an be an yaşatan Atakum Belediyemize, minnet duyuyorum. Çok teşekkür ediyorum. Sevgili başkanımıza Atakumlu hemşerilerime ve bütün Samsun’a İstanbul’dan selam olsun. Umudun yolculuğu burada başlamıştı. Umudun yolculuğu, Samsun’da yeşerdi ve bütün Türkiye’yi sardı. O güzel kentin, güzel insanlarına selam olsun. Bayramınız kutlu olsun “diye konuştu.

imamoglu1 Ana Manşet

DESTEĞİNİZE MİNNETARIZ
Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, sosyal medya hesabından şu ifadelere yer verdi: Selamınızı aldık Başkanım. Gençlerimizin geleceğine ışık tutmak için çıktığımız bu yolda, verdiğiniz bu anlamlı desteğe minnettarız. ”

102 ÖĞRENCİYE BURS İMKANI
Atakum Belediyesi, Türkiye’nin en büyük gençlik forumu olan Yüzyılın Rotası Gençlik Forumu’nu 19-20 Mayıs 2021 tarihlerinde gerçekleştirecek. Proje 102 öğrenciye de burs imkanı sağlayacak.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir