doğa calven duru
 
5s dikey akın bilgi

İmamoğlu ve Türkel Sel Bölgesine Gidiyor

İmamoğlu-ve-Türkel-sel-bölgesine-gidiyor112
Daha Fazla Göster

İmamoğlu ve Türkel Sel Bölgesine Gidiyor  CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte sel bölgesinde incelemelerde bulunacak

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte sel felaketinin yaşandığı Sinop ve Kastamonu’da incelemelerde bulunmak üzere yola çıktı.

GİDİYORUZ
Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Başkan Türkel, “İBB Büyükşehir belediye başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu ile selden etkilenen Sinop ve Kastamonu illerimize gidiyoruz” ifadelerini kullandı.

ÖLÜ SAYISI 44’E YÜKSELDİ
Kastamonu, Sinop ve Bartın’da yaşanan sel felaketiyle ilgili AFAD’dan yapılan açıklamada ölü sayısının 44 olduğu bildirildi. Kastamonu’da 36, Sinop’ta 7, Bartın’da bir kişi hayatını kaybetti. Bartın’da 4 gün önce selin evini yıkması sonucu sulara kapılarak, kaybolan Arife Ünal’ın cansız bedeni evinin 600 metre uzağında bulundu. Öte yandan Kastamonu Valiliği sel felaketinin yaşandığı bölgede, “250-300 ceset çıkarıldığı ve kimliklerinin tespit edilemediği” yönünde yapılan açıklamaların gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir