İlkadım'da hayırsever evinin mobilyalarını bağışladı

Samsun'un İlkadım ilçesinde yaşayan bir hayırsever evinin eşyalarını ihtiyaç sahiplerine bağışladı.

İlkadım'da hayırsever evinin mobilyalarını bağışladı
banner1314

İlkadım Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Kadın Koordinasyon Merkezi ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürmeye devam ediyor.

Samsun'un İlkadım ilçesi Reşadiye Mahallesi Güney Sokak’ta yaşayan bir hayırsever evinin mobilyalarını İlkadım Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Kadın Koordinasyon Merkezi aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine bağışladı.

Verilen adrese Sosyal Yardım Müdürü ve Kadın Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş birlikte gitti. 

Eşyaların araçlara yüklenmesi sırasında açıklama yapan Sosyal Yardım İşleri Müdürü Cemalettin Çakır, “İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne başvurularını yapıyor, ardından görevli personel tarafından durumları incelenip onaylanıyor. Sonrasında da bağışlanan eşyalar, yoksul ve ihtiyaç sahibi vatandaşların evlerine ulaştırılıyor. Şahsım adına göstermiş olduğunuz duyarlık için size teşekkür ediyorum” dedi. 


İlkadım Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi Başkanı Lütfiye Demirtaş ise "Sizin fazlanız bir başkasının ihtiyacı olabilir. Kullanılır durumda olan kullanılmayan eşyalarınız bağışlayın ihtiyaç sahibi insanların sizde yüzünü güldürün. İhtiyaç sahibi insanlarımıza hizmet vererek, onların yaralarına bir nebze de olsa merhem olmaya çalışıyoruz. Yardımsever vatandaşlarımızın bağışları ile daha çok vatandaşa destek olmak istiyoruz. Bu nedenle tüm yardımsever İlkadım halkını katkı koymaya çağırıyoruz" diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300