Hilas Otel

Çelik İnşaat

Erdoğan Tok: Zafere birlikte ulaşılacak

İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, "Cumhur İttifakı ile kurduğumuz gönül birliğini hep birlikte zafere taşıyacağız" dedi.

Erdoğan Tok: Zafere birlikte ulaşılacak

 İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, Liman Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Tok, "Sen-ben' demeden kucaklaşmaya, sevgi dilini hakim kılmaya devam ediyoruz" dedi.

GÖNÜLLER CUMHUR İTTİFAKI'NDA BİRLEŞTİ
Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterilen buluşmada konuşan AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, "İlkadım’da büyük başarılara imza atan Başkanımız Erdoğan Tok ile beraber çalışırken içimiz rahat. Çünkü 5 yılda İlkadım büyük hizmetler ve mega projelerle gelişti. Biz de bu başarılı hizmetleri arkamıza alarak vatandaşımıza gönül rahatlığı ile söz verebiliyoruz" diye konuştu.


 
DEV YATIRIMLAR KAZANDIK
Dev projelerle İlkadım’a kazandırılan büyük hizmetlerin yanı sıra rutin çalışmaları da yerine getirdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Tok, "Belediye yeni hizmet binası ve cami, Derebahçe Sosyal Tesisi, Unkapanı Kültür ve Yaşam Merkezi, Gençlik Merkezi, Ihlamur Kafe ve Restoran, 15 Temmuz Millet Yolu ve Şehitler Anıtı, cami ve külliye, koşu yolu ve hayat parkuru, 62 park, 12 halı saha, spor kompleksleri, okullara ve camilere yapılan yardımlar, sosyal yardımlar, Çanakkale-Bursa kültür gezileri, cenaze hizmetleri gibi sayısız yatırımları hizmete sunduk. Bunların yanı sıra toplumun her kesiminin faydalanacağı projeleri hayata geçiriyoruz. İlkadım’da rekor sayılabilecek hizmetler yapıyoruz. Yatırımlarımız halkta büyük yankı uyandırıyor. Yaptığımız her çalışmanın ve projenin arkasında halkımızın güçlü desteğini görüyoruz. Sosyal, kültürel, sanatsal, sportif ve eğitim alanlarında öne çıkan birçok hizmetlerimiz var. Bunların yanı sıra ilçemizin gelişimiyle birlikte vatandaşlarımızın sosyal huzuru ve refahını artıracak mega yatırımlar, İlkadım'ın geçmişten bugüne bakıldığında tarihinin en büyük projeleri arasında yer alıyor. İlçemize dev yatırımlar kazandırdık. Önümüzde planladığımız ve çalışmalarına başladığımız yeni projelerimiz var. Çok farklı hizmetlerle yolumuza devam ediyoruz" dedi. 

ZAFERE BİRLİKTE ULAŞILACAK
Cumhur İttifakı'nın toplumun her kesimini bir araya getirdiğini dile getiren Başkan Tok, "Cumhur İttifakı ile kurduğumuz gönül birliğini hep birlikte zafere taşıyacağız. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren hem İlkadımlı vatandaşlarımızla hem de sivil toplum kuruluşlarımızla güçlü bağlar kurarak dev yatırımları hayata geçirdik. En büyük başarının gönüllere girmek olduğu düşüncesinden hiçbir zaman vazgeçmeyerek gönül belediyeciliğini ilçemizin dört bir yanına götürdük" ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
55
55 - 2 ay Önce

FABRİKALAR KURDUNUZ İŞSİZLİK YOK ŞEHİRDE BÜYÜK YATIRIMLAR VAR

SIRADAKİ HABER