banner1320

Erdoğan Tok'tan liste yorumu

İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, "Meclis üyesi adaylarımız netleşti. Olumlu tepkiler alıyoruz. Her daim vatandaşımızın yanındayız" dedi 

banner1314

İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, açıklanan belediye meclis aday listelerine olumlu tepki aldıklarını ifade etti. Tok, Olumlu tepkiler alıyoruz. Her daim vatandaşımızın yanındayız" dedi.

Başkan Tok, Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Samsun Şubesi ziyareti sonrasında Samsun Canlı Haber TV'nin sorularını yanıtladı.

HER KESİMDEN OY ALACAĞIZ
Seçim çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini ve siyasi görüşü ne olursa olsun her kesimden oy alacaklarına inandığını söyleyen Tok, "Seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyoruz. Kalfalık döneminde ilçemize çok projeler kazandırdık. 31 Mart'ta Cumhur İttifakı olarak sahadayız. Meclis üyelerimizde netleşti. Olumlu tepkiler alıyoruz. Zaten biz sahadan hiç geri durmadık. Biz, her daim vatandaşımızın yanında olduk. Siyasi düşüncesi ne olursa olsun her kesimden oy alacağımı düşünüyorum" diye konuştu.

UYUM SÜRÜYOR
MHP ile uyumlu şekilde çalışmaların sürdüğünü dile getiren Başkan Tok, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, bu ittifakın pazara kadar değil, mezara kadar süreceğini ifade ediyor. Biz de sahada bu ittifakın ortağı bütünlük içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçemize 255 milyon liralık devasa hizmetler kazandırdık. Halkımızdan desteklerini rica ediyorum" ifadelerine yer verdi.

Haber: Dilber BAHADIR- Ekrem ASLAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300