banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Erdoğan Tok, MEMGE'yi ziyaret etti

banner1357

İlkadım Belediye Başkanı ve AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, MEMGE'yi ziyaret etti.

İLKADIM 01.02.2019, 15:45
Erdoğan Tok, MEMGE'yi ziyaret etti
banner1353
banner1375

Türkiye'nin en ünlü şefleri arasında yer alan unus Emre Akkor ve Gülenay Yüce Coşkun, Mesleki Eğitim Mutfağımdan Geçiyor(MEMGE) Okulunda ders veriyor. 


İlkadım Belediye Başkanı ve AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok'ta MEMGE'yi ziyaret ederek derse katıldı.

Samsun Lokantacılar Tatlıcılar, Pastacılar, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Balcı'nında bulunduğu ziyarette okulun yöneticileri, öğrencileri, dünyaca ünlü şefler Yunus Emre Akkor ve Gülenay Yüce Coşkun, Başkan Tok’a teşekkür etti. 

İsmail Balcı yaptığı açıklamada, "30 yıllık kadim dostum Erdoğan Tok’a şimdi destek sırası bizde. Geçmişte her süreçte bize maddi ve manevi destek sağlayan Erdoğan Tok kardeşimin yanındayız. Destekçisiyiz” dedi.

MEMGE ile 200 kişinin istihdam edildiğini açıklayan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Samsun Lokantacılar Tatlıcılar, Pastacılar, Esnaf ve Sanatkarlar Odası iş birliği ile gerçekleştirdiğimiz MEMGE Okulumuzda hem kaliteyi hem de istihdamı her geçen gün daha yukarıya taşımaya devam ediyoruz. MEMGE, hizmet sektörünün hızla geliştiği ilçemizde ve şehrimizde bu sektörde görev yapacak başarılı elemanları yetiştirerek istihdama kalifiye eleman temin eden bir okul haline geldi. MEMGE’den başarı ile mezun olan 200 kişi sektörde istihdam edildi. İlk başladığı günden beri istihdam oranımızı hep yüzde 80’in üzerinde tutmayı başardık. Kursiyerlerimiz mezun olduktan sonra sadece eleman olarak değil patron olarak da hizmet sektörüne girebilecek kabiliyet ve bilgiye sahip oluyorlar. Türkiye’de marka haline gelen MEMGE kursumuzun öğrencileri, şehir dışından gelen ünlü şeflerimize ve bu kurs için gece gündüz çalışan İsmail Balcı kardeşime güzel sözleri için çok teşekkür ederim. MEMGE okulumuzun kazandığı başarıyı görünce gurur duyuyoruz” diye konuştu. 
 

Yorumlar (0)
banner1381
17°
açık
Namaz Vakti 18 Kasım 2019
İmsak 05:51
Güneş 07:20
Öğle 12:25
İkindi 14:57
Akşam 17:20
Yatsı 18:44