banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Cumhur İttifakı engel tanımıyor

banner1357

İlkadım İlçesi Fevzi Çakmak Mahallesi'nde bulunan Cumhur İttifakı Seçim İrtibat Bürosu'nun açılışı, şiddetli yağmur ve soğuk havaya rağmen büyük bir coşku ile gerçekleştirildi

İLKADIM 17.03.2019, 11:07 17.03.2019, 11:15
Cumhur İttifakı engel tanımıyor
banner1353
banner1375

İlkadım’da Cumhur İttifakı coşkusu dalga dalga yayılmaya devam ediyor. İlkadım Fevzi Çakmak Mahallesi Seçim İrtibat Bürosu'nun açılışına AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı, MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, MHP İlkadım Kadın Kolları Başkanı Gülşen Arslan, önceki dönem MHP İl Başkanı Taner Tekin, İlkadım Belediyesi Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Meşaleler ve sloganlar ile katılımları karşılayan vatandaşlar, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a desteklerini gösterdi. 

HİÇBİR ŞEY ENGEL OLAMAYACAK
Yoğun yağmur altında coşku ile desteklerini gösteren AK Parti ve MHP’li vatandaşlara teşekkür eden İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Erdoğan Tok, “AK Parti ve MHP’ye gönül vermiş siz değerli kardeşlerimizin bu yağmur altında böyle coşkulu bir kalabalık oluşturması Cumhur İttifakı’nın İlkadım’da mayasının tuttuğunun ispatıdır. İlkadımlı kardeşlerim her şeyin en güzelini hak ediyor. Biz de geçen 5 yıl içerisinde 255 milyon liralık büyük projeler ve hizmetleri hayata geçirdik. SAMGAZ ile yaptığımız görüşmeler neticesinde Fevzi Çakmak Mahallesi’nde doğalgaz olmayan Çarşamba, Bileyci, Şair Süleyman Nafız, Koca Ragıp Paşa, Gazi Umar Paşa, Nurdan Sokak’ta oturan vatandaşlarımız doğalgaza kavuşacak. SAMGAZ ekipleri etütlerini yaptı. Sokakların kroki ölçülendirmeleri işlendi. Doğalgazı olmayan mevcut bu 5 sokaktaki yollara imar uygulaması yapıldı. Doğalgaz hizmeti sağlamak için kanunlar çerçevesinde imar revizyon çalışmalarımızı ve çözüm araştırmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşımızın daha iyi hizmet almasına olanak sağlayan bu hizmetin hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim” dedi.

ERDOĞAN BAŞKANA GÜVENİMİZ TAM
Cumhur İttifakı’nın başarısı için el ele çalışmaya devam edeceklerini belirten MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, “Biz Cumhur İttifakı’nın tarafıyız ve bu gururla Cumhur İttifakı’nın başarısı için çalışıyoruz. 31 Mart seçimlerinde AK Parti ve MHP’nin dayanışması ile elimizden geleni yaparak başarıyı yakalayacağız. Değerli Başkanımız Erdoğan Tok benim okul arkadaşım kendisini iyi tanıyor ve güveniyorum bu nedenle bu seçimlerden başarı ile çıkması için sizlerden bu desteğinizi sürdürmenizi istiyorum ve hepinizi Allah’a emanet ediyorum” diye  konuştu.

BİZLERİ BİRLEŞTİREN İTTİFAKIN ADI
Yağmur altında gösterilen ilgi için katılımcıları alkışlayarak konuşmasına başlayan AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, “Cumhur İttifakı bu sağanak yağmur altında sizleri birleştiren ittifakın adıdır. Bu güç ile 31 Mart’ta Erdoğan Başkanı yeniden seçmeye, Büyükşehir Belediyesi'nde Mustafa Demir başkanımızı seçmeye ve belediye meclislerinde de meclis üyelerinin tamamını Cumhur İttifakı üyelerinden oluşturmaya var mısınız? Bu coşku ile bu sorunun cevabının evet olduğunu herkes anlıyor ve görüyor. Allah yar ve yardımcımız olsun" dedi.


 

Yorumlar (0)