doğa yataks cemre
 
5s dikey akın bilgi

İhtiyaç Sahiplerine Sıcak Yardım! Başkan Togar Teşekkür Etti

İhtiyaç-Sahiplerine-Sıcak-Yardım!-Başkan-Togar-Teşekkür-Etti1
Daha Fazla Göster

İhtiyaç Sahiplerine Sıcak Yardım! Başkan Togar Teşekkür Etti Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere ‘Hayır Çarşısı’na teslim edilen yardımlardan dolayı hayırseverlere teşekkür etti.

 

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, kışlık kıyafet ve ayakkabı yardımlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere ‘Hayır Çarşısı’na teslim eden hayırseverlere teşekkür ederken, çalışmanın örnek olduğunu söyledi.

Ihtiyac Sahiplerine Sicak Yardim Baskan Togar Tesekkur Etti 1 Ana Manşet

“DESTEKLER SÜRÜYOR”
Tekkeköy Belediyesi vatandaşların ihtiyacını karşılama konusunda çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda hizmetini sürdüren ‘Hayır Çarşısı’ ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürürken hayırseverlerden de destekler geliyor. Belediye Başkanı Hasan Togar, yardımda bulunan Okulumu Seviyorum Derneği Başkanı Yusuf Kutluca ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Ihtiyac Sahiplerine Sicak Yardim Baskan Togar Tesekkur Etti 3 Ana Manşet

 

“GÜZEL VE ÖRNEK ÇALIŞMA”
Başkan Togar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “İhtiyaç sahibi ailelerimize, öğrencilerimize ve evlatlarımıza ulaştırılmak üzere kışlık kazak, mont, ayakkabı gibi daha bir çok kıyafeti Hayır Çarşımıza teslim eden Okulumu Seviyorum İstiyorum Derneği Başkanı Yusuf Kutluca ve Gül Kaçak ile dernek yönetimine yine bu güzel örnek çalışmayı destekleyen emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Rabbim hayır yapan ve hayra vesile olan herkesten razı olsun” ifadelerini kullandı.

Ihtiyac Sahiplerine Sicak Yardim Baskan Togar Tesekkur Etti 5 Ana Manşet Ihtiyac Sahiplerine Sicak Yardim Baskan Togar Tesekkur Etti 2 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir