İcralık borçlar için yeni düzenleme herkesin gündeminde. Milyonlarca borçlunun beklediği düzenlemenin detayları araştırılmaya devam ediliyor. Peki, icra borçları silindi mi? Elektrik, su, doğalgaz ve telefon borcu ne zaman silinir?

İCRALIK BORÇLAR SİLİNECEK Mİ?

İcralık borçlar devlet desteğiyle tasfiye edilecek. Milyonları sevince boğan bu gelişme sonrası detaylar araştırılmaya başlandı. İcralık borçlarından kurtulmak için gün sayan vatandaşlar, "İcra borçları silindi mi? Elektrik, su, doğalgaz ve telefon borcu ne zaman silinir?" sorularını gündeme getirdi. Peki, İcra borçları silindi mi? Elektrik, su, doğalgaz ve telefon borcu ne zaman silinir? İşte yanıtı...

İlk ara tatil,yarıyıl tatili tarihi 2022 ne zaman? 15 Tatil ne zaman? Yaz tatili ne zaman? İlk ara tatil,yarıyıl tatili tarihi 2022 ne zaman? 15 Tatil ne zaman? Yaz tatili ne zaman?

PARA 2-19

İCRA BORÇLARI SİLİNDİ Mİ?

İcra borçlarının ne zaman silineceğine dair net bir tarih paylaşılmadı. Yasal düzenleme gerektiği için Meclis'in açılması bekleniyor.

borc-2608

ELEKTRİK, SU, DOĞALGAZ VE TELEFON BORCU NE ZAMAN SİLİNİR?

6 milyona yakın vatandaşın 30 milyar TL borcu tasfiye edilecek. Elektrik, su, doğalgaz ve telefon gibi temel ihtiyaç sözleşmelerinden kaynaklanan borcu devlet üstlenecek.

1 milyona yakın vatandaşın varlık yönetim şirketlerine devredilmiş Icra takibindeki borçlarının 2 bin 500 TL'ye kadar olan kısmını yine devlet üstlenecek.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.