doğa yataks cemre
 
5s dikey akın bilgi

Samsun Protokolünden 24 Kasım Mesajı: “Öğretmenler Baş Tacımız”

samsun-prptokolunden-24-kasim-mesaji-2311
Daha Fazla Göster

Samsun Protokolünden 24 Kasım Mesajı: “Öğretmenler Baş Tacımız” Samsun protokolü, ‘24 Kasım Öğretmenler Günü’ nedeniyle yayımladıkları mesajlarda, öğretmenlerin hürriyet ve bağımsızlığın savunucuları olduğuna vurgu yaptı

SAMSUN protokolü ‘24 Kasım Öğretmenler Günü’ dolayısıyla mesaj yayımladı. Protokol üyeleri mesajlarında; Türkiye Cumhuriyeti’nin hürriyet ve bağımsızlığını ilelebet savunacak nesilleri yetiştiren öğretmenlerin büyük bir görev üstlendiğini belirterek, günlerini kutladı.

zulkif dagli Ana Manşet

BAĞIMSIZLIĞI SAVUNAN ÖĞRETMENLER…

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif DAĞLI: Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Türk Milletinin hürriyet ve bağımsızlığını ilelebet savunacak ve yaşatacak nesilleri yetiştirmek için cefakarca çalışan öğretmenlerimize sonsuz şükranlarımı sunuyor; Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, görevleri başındayken şehit olan ve aramızdan ayrılan bütün öğretmenlerimizi de rahmet ve minnetle anıyorum.

769A7326 scaled Ana Manşet

‘ÖZEL BİR YERE SAHİPLER’

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem KARAASLAN: Çocuklarımızı sabırla, emekle ve fedakârca yarınlara hazırlayan, öğrencilere yol gösteren öğretmenlerimiz her birimizin hayatında özel bir yere sahiptir. Öğrencilerini kendi evlatları gibi görerek her açıdan gelişmeleri için büyük bir özveri gösteren, çocuklarımızı ve gençlerimizi geleceğe hazırlarken önemli sorumluluklar üstlenen öğretmenlerimize şükran borçluyuz.

Yusuf Ziya Yilmaz 1 Ana Manşet

‘HER ZAMAN DESTEK OLMALIYIZ’

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya YILMAZ: . Öğretmenlerimiz hepimiz için çok değerlidir. Onlara saygıyı, sevgimizi her zaman göstermeli ve hayatımızda ne kadar önemli rol aldıklarını hiç bir zaman unutmamalıyız. Emanet ettiğimiz yavrularımızı yetiştiren öğretmenlerimize her zaman destek olmalıyız. Bu milli bir sorumluluktur. Özellikle gençlerimiz öğretmenlerinin değerini çok iyi bilmeli, saygı ve sevgi yönünden hiç bir eksik davranış içerisinde bulunmamalıdır.

Atakum Belediye Baskani Av. Cemil Devecinin 24 Kasim Ogretmenler Gunu mesaji scaled Ana Manşet

‘ÖNEMLİ BİR ROLE SAHİP’

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil DEVECİ: Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün öncülüğünde başlatılan eğitim seferberliğinin yılmaz savunucuları öğretmenlerimiz, geleceğin şekillenmesinde çok önemli bir role sahiptir. Bir ülkenin ekonomisinden bilimine ve sanatına birçok alanda onların emekleri vardır. Ayrıca çocukluktan yetişkinliğe hepimizin anılarında düşüncelerinde ve kişiliklerinde etkileri yadsınamaz.

baskan Ana Manşet

‘ANNE VE BABA ŞEFKATİYLE’

Terme Belediye Başkanı Ali KILIÇ: Öğretmenlerimiz anne ve babalarımız kadar şefkatlidir, yol göstericidir ve her daim hatırlanmaya, övülmeye ve saygıya layıktır. Bu duygu ve düşüncelerle, başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi saygıyla yad ediyor, emekli olan ve görevi başındaki çok değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.

murat yigit makam Ana Manşet

‘BU MİLLETİN ASLİ MİMARISINIZ’

İl Milli Eğitim Müdürü Murat YİĞİT: Ülkemizin yedi iklimini bilgi ve erdem ışığıyla aydınlatan, her türlü özveri ve fedakârlıktan asla kaçınmayan, bitmek tükenmek bilmeyen üretme azmiyle gecesini gündüzüne katan, şartlar ne olursa olsun kutsal bellediği görevini bir saniye bile aksatmayan; “eğitmeyi” ve “öğretmeyi” hayatının merkezine koyarak gencecik nesillerimizi geleceğin güçlü Türkiye’sine hazırlayan öğretmenlerimiz, unutmayın ki sizler, bu milletin asli mimarlarısınız.

GÜNCEL SAMSUN HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ SAMSUN HABER