Hibe Desteği İçin Başvuru Tarihi Uzatıldı! 100 Bin TL Verilecek Tarım ve ormancılık sektöründe istihdama katkı sağlanması amacıyla hibe desteği sağlanacağı duyurulmuştu.

Emekli ve memur zammı için yeni gelişme! Bakan Nebati oran verdi Emekli ve memur zammı için yeni gelişme! Bakan Nebati oran verdi
Hibe Desteği İçin Başvuru Tarihi Uzatıldı! 100 Bin TL Verilecek Tarım ve ormancılık sektöründe istihdama katkı sağlanması amacıyla hibe desteği sağlanacağı duyurulmuştu. 100 bin TL hibe için son başvuru tarihi uzatıldı. Tarım ve Orman Bakanlığı'nca hazırlanan 'Kırsal Kalkınmada Uzman Eller Projesi’nin' son başvuru tarihi 15 Mart 2022. Tarım ve ormancılık sektöründe istihdama katkı sağlanması amacıyla Tarım ve Orman Bakanlığı'nca hazırlanan "Kırsal Kalkınmada Uzman Eller Projesi’nin” başvuru tarihi 15 Mart 2022 tarihine uzatıldı. Proje, tarım, hayvancılık, gıda, ormancılık ve su ürünleri bölümlerinden mezun olan girişimci adayların desteklenmesi amacıyla uygulanıyor. Kırsal Kalkınmada Uzman Eller Projelerinin Desteklenmesi kapsamında meslek yüksekokulları ile üniversitelerin tarım, hayvancılık, ormancılık, gıda ve su ürünleri bölümlerinden mezun olanların uygulayacağı projelere 100 bin TL hibe desteği sağlanacak. İlgili bölümlerden mezun olanlar tarım, hayvancılık, ormancılık, ipek böcekçiliği, arıcılık, su ürünleri ve coğrafi işaretli ürünlerin üretimi ve paketlenmesine yönelik hazırlanacak projelerle 15 Mart 2022 tarihi saat 23:59’a kadar sistem üzerinden başvuru yapabilecek. SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.