Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı Yıldırım ve yöneticilerden Eyüpspor maçı için taraftara çağrı var.

SAMSUNSPOR TARAFTARINA DAVET VAR

Samsun Medya Grubu, Yılport Samsunspor'un çağrısını taraftarlar, siyasiler ve vatandaşlarla paylaşarak, bir kampanya başlattı. Başkan Yıldırım, Başkan Vekili Veysel Bilen ve Genel Müdür Soner Soykan'ın açıklamalarıyla, Samsunsporlu taraftarlar, siyasiler ve vatandaşlar maça davet edildi.

Samsunspor taraftarından Başkan İbrahim Sandıkçı'ya teşekkür! Samsunspor taraftarından Başkan İbrahim Sandıkçı'ya teşekkür!

"ERKEN FİNAL" 

Yıldırım, SMG'ye yaptığı açıklamada, "Bu sezonun en önemli maçına, çok erken bir tarihte çıkıyoruz. Bence ilk 2'den çıkmayı hedefleyen iki takımın maçı. İnşallah daha iyi oynayan taraf biz olacağız. Ev sahipliğimizin avantajını kullanacağız. 12. adamın desteğini de arkamıza alırsak, biz bu maçın mutlak favorisiyiz. Biz hiç kimseden korkmuyoruz. Herkes bizden korkabilir. Çıkacağız Samsunspor gibi oynayacağız. Rakibe göre değil Samsunspor nasıl oynaması gerekiyor ise öyle oynayacağız. Takım da artık kendi özgüvenini kazanıyor. 

Tek Samsunspor var. Benim sahip çıktığım kadar onlar da sahip çıkarsa, bu takımın sırtı bundan sonra asla yere gelmez. Bu takıma sahipsiz dediler sahiplendim. Şimdi taraftar hiçbir bahane aramasın. Ligin en iyi takımlarından birini kurdum onlar için. Bu oyuncuların taraftar ile bütünleşmesi lazım. Bunun da ilk sınavını Samsun 19 Mayıs Stadyumu’nda cumartesi akşamı Eyüpspor'a karşı vereceğiz. Bir kişi bile gelmediğinde, bir kişinin eksikliğini yaşayacağız. Üzülüyorum kombine satışları inanılmaz yavaş. Benim hedefim 20 bin kişi arasında bir taraftar görmek. Eğer göremezsek yazık günah. Hem bana hem futbolculara" dedi.

Yüksel Yıldırım,"İnanıyorum ki iyi bir destek 90 dakika boyunca olduğu sürece, bu takım açık ve net herkesin isteği o sene bu sene olsun, birlikte başarmayı, birlikte yükselmeyi yönetim, teknik ekip ve taraftarın cumartesi günü bunu tüm Türkiye’ye göstermesi lazım" diye konuştu.

"O SENE BU SENE"

Samsunspor Başkan Vekili Bilen, Samsun Medya Grubu'nun başlatmış olduğu çağrıya yönetim olarak katıldıklarını belirterek, " O sene bu sene diyoruz ve büyük Samsunspor taraftarını cumartesi akşamı oynayacağımız Eyüpspor karşılaşmasında takımımıza destek olmaya davet ediyoruz. Hep birlikte nice başarılara" dedi. 

"ŞEHİR BÜTÜNLEŞTİ" 

Genel Müdür Soykan da yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Altay maçında, lige 3 puan ile başladık ve taraftarımızı mutlu ettik. Başkanımızın maddi ve manevi katkılarıyla kurduğu bir takımımız var. İnşallah Eyüp maçında 20 ila 25 bin seyirci ile oynamak istiyoruz. İlgi de bunu gösteriyor. Taraftarlarımızdan Eyüpspor maçında takımımızın arkasındaki 12. adam gücünü hissettirmesini ve yanımızda olmasını istiyoruz. Taraftarlarımızın sıra beklemeyip, sorun yaşamamaları için online ve kombine biletlere yönelmesini rica ediyorum"

Esra VURAL 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.