İHTİYAÇ SAHİPLERİNİ SEVİNDİRDİLER

Samsun'da faaliyet gösteren Hayata Anlam Katanlar Derneği'ne bağlı ekipler deprem bölgesinde ve Afrika'da Kurban Bayramı boyunca yoğun mesai harcayarak, mazlumlar ve ihtiyaç sahiplerini sevindirdi.

Samsun'da Uluslararası Egzersiz ve Spor Bilimleri Kongresi başladı Samsun'da Uluslararası Egzersiz ve Spor Bilimleri Kongresi başladı

Derneğe bağlı ekipleri, Afrika Tanzanya'da ve deprem bölgesini kapsayan 11 ilde kendilerine emanet edilen kurban vekaletlerini titizlikle gerçek ihtiyaç sahibi ve mazlumlara ulaştırdı.

GÖNÜLLÜLERE VE BAĞIŞÇILARA TEŞEKKÜR ETTİ

Hayata anlam Katanlar Derneği Başkanı Murat Değirmenci, 2023 kurban organizasyonunu yüz aklarıyla tamamladıklarını vurgulayarak, “Hiçbir aksaklık yaşamadık.  Kurban organizasyonumuzu yüz akıyla yaptık. Özellikle 6 Şubat Kahramanmaraş merkezli depremlerde büyük bir acı yaşadık. Biz de Türkiye kurbanlarımızı deprem bölgesindeki depremzede vatandaşlarımıza ulaştırdık. Ayrıca Afrika'da bu yıl Tanzanya'da kurban organizasyonumuzu gerçekleştirdik. Bizlere güvenleriyle kurban vekaletlerini ulaştıran, insanların yüzünde tebessüm oluşmasına, sofralarına et girmesine vesile olan bağışçılarımıza, gönülülerimize ve üyelerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Elvan İlhan

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.