Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, ilçede yıpranarak kullanım ömrünü dolduran yolları yenileyerek, vatandaşların ihtiyaçlarına cevap vermek için var güçleriyle çalıştıklarını belirtti.

İHTİYAÇLARA CEVAP VERİLİYOR

Başkan Özdemir, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: Belalan Mahallesi'nde devam eden yol yapım çalışmalarını yerinde inceledik. Yollarımızın yenilenmesi konusunda titiz bir şekilde çalışıyoruz. Yıpranan kullanım ömrünü dolduran yollarımızı yenileyerek, vatandaşlarımızın güvenliği için elimizden geleni yapacağız. Hemşehrilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek, onların mutluluğu ve refahı için çalışmalarımızı sürdüreceğiz." 

BAŞARI DİLEDİ

AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse: "Türkiye Yüzyılı inşa edilecek" AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse: "Türkiye Yüzyılı inşa edilecek"

Başkan Özdemir ayrıca, Çakıralan Yatılı Bölge Okulu'nu da ziyaret ederek, Müdür Ali Rıza Dikmen'den eğitim ve öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Özdemir, tüm öğrenci ve öğretmenlere yeni eğitim öğretim döneminde başarı diledi.

NEJLA KAYA 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.