Samsun'dan Dünyaya Sağlık 8 Aralık Cuma Kanal S ekranlarında Samsun'dan Dünyaya Sağlık 8 Aralık Cuma Kanal S ekranlarında

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir kısa bir süre önce MHP İlçe Başkanlığı'na atanan İbrahim Yüksel ve yönetim kurulunu ziyaret etti. Özdemir, "İttifak ortağımız MHP ilçe teşkilatı ile yaptığımız istişareler ile halkımıza hizmet etmeye devam ediyoruz" dedi.

BAŞARI DİLEDİ

MHP Havza İlçe binasında gerçekleşen ziyarette, Başkan Özdemir,  MHP İlçe Başkanı İbrahim Yüksel ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek başarı ve hayırlı olsun temennilerini iletti. Ziyarette Başkan Özdemir, MHP ilçe yönetimine Havza'da hayata geçirilen, inşası devam eden ve hayata geçirilecek projeler hakkında bilgi verdi. Yapılan çalışmalarda Cumhur İttifakı ortağı MHP’den önemli destekler aldıklarını belirten Özdemir, "Cumhur İttifakı Havza’da güzel bir dayanışma örneği sergilemiştir. Bu birliktelik, gerek yerel seçimlerde gerekse seçimler sonrasında ise devam etmektedir. İttifak ortağımız MHP ilçe teşkilatı ile yaptığımız istişareler ile halkımıza hizmet etmeye devam ediyoruz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Göreve yeni atanan MHP İlçe Başkanımız Sayın İbrahim Yüksel veekibine başarılar dilerim” dedi.

MHP Havza İlçe Başkanı İbrahim Yüksel ise Cumhur İttifakı ortağı olarak üzerlerine düşen ne var ise yapacaklarını belirterek şunları söyledi:  “Cumhur İttifakı olarak bizler Havzamız için ne gerekiyorsa elimizden gelen desteği göstereceğiz” dedi.

BORA KARA

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.