HAVZA'DA ÇOCUKLARI SOSYAL MEDYADAN UZAKLAŞTIRMA ETKİNLİĞİ

Havza Belediyesi, Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, Havza Gençlik Merkezi ile Genç Kızılay Havza Şubesi işbirliği ile Kevser Parkı'nda düzenlenen etkinliğin açılışında konuşan Havza Gençlik Merkezi Müdürü Burak Becer, etkinliğin amacının çocukları sosyal medyadan uzaklaştırmak olduğunu söyledi.

AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Gamze Özatılgan Kanal S'de konuştu: "Atakum lider kent olacak" AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Gamze Özatılgan Kanal S'de konuştu: "Atakum lider kent olacak"

SOSYALLEŞMEYE KATKI

Becer, "Çocuklarımızı bir süreliğine de olsa tablet ve telefon ekranlarından uzaklaştırmak, çocuklarımızın sosyalleşmesine katkı sunmak için hazırladığımız etkinliğimiz belirli aralıklarla tekrarlanacak." dedi.

KIZILAY GÖNÜLLÜLERİ EŞLİK ETTİ

Konuşmaların ardından çocuklar kendileri için hazırlanan oyun parkurlarında gönüllerince oyunlar oynadı ve yüz boyama etkinliğine katıldı Çocuklara Gençlik Merkezi ve Kızılay gönüllüleri eşlik etti.

Etkinliğe, Havza Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Zeki Kurt, Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cafer Uzun ve Genç Kızılay İlçe Başkanı İrem Uyaroğlu katıldı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.