ŞAMPİYON BELLİ OLDU

Havza Kaymakamlığı himayesinde Havza Belediyesi ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen ve 12 takımın katılımıyla gerçekleştirilen turnuvada Ekmek Spor’u 3-0 yenen Kolsuzlar Spor şampiyon oldu.

KUPA VE MADALYA VERİLDİ

Final maçı sonrası dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları Havza Kaymakamı Cengiz Nayman, Havza Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Fatih Çeri, Havza İlçe Jandarma Komutan Vekili Mehmet Akif Eraslan, Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cafer Uzun ve Gençlik Merkezi Müdürü Burak Becer tarafından verildi.

EN DEĞERLİ OYUNCU

Turnuvanın en değerli oyuncusu seçilen Büşra Dağdelen’e ise madalyasını Samsun Voleybol İl Temsilcisi Özben Kırca verdi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir: “İlçeyi modern yollara kavuşturuyoruz" Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir: “İlçeyi modern yollara kavuşturuyoruz"

"GENÇLERİMİZE ÖRNEK OLMAK İSTEDİK"

Kaymakam Cengiz Nayman, turnuva ile birlikteliğin amaçlandığını belirterek, “Tüm katılımcılarımıza ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Burada amacımız sportif başarıdan daha çok birlik ve beraberliğimizi pekiştirerek. Gençlerimize güzel bir örnek olmak istedik. İnşallah bunu en güzel şekilde de başardık.” dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.