banner1223

Havza Belediye Başkanı kim oldu?

Havza Belediye Başkanı kim oldu? Havza Belediye Başkanı kim seçildi? 31 Mart Yerel seçimlerinde Havza Belediye Başkanı kim oldu? Havza Belediye Başkanı olarak Sebahattin Özdemir mi? Mehtap Yeşilbaş mı? Mahmut Karahan mı? seçildi. Havza Belediye Başkanlığı seçim sonuçları.

Havza Belediye Başkanı kim oldu?

31 Mart Yerel seçimlerinde vatandaşlar oylarını kullanacak. Peki Havza Belediye Başkanı kim oldu? Cumhur ittifakı Havza Belediye Başkanı Adayı Sebahattin Özdemir, Millet İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı Mehtap Yeşilbaş ve Bağımsız Havza Belediye Başkan Adayı Mahmut Karahan yarışıyor.

Seçim sonuçları 31 Mart Pazar günü sonuçlar Samsungazetesi.com ve Samsuncanlihaber.com üzerinden anbean yayınlanacak. Samsun Canlı Haber TV ise seçim özel yayınlarıyla sonuçları sizlere aktaracak. 31 Mart Yerel seçimleri için Türkiye'de olduğu gibi Samsun'da da nefesler tutuldu.

19 Mayıs, Alaçam, Havza, Atakum, Havza, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, Havza, Havza, Havza, Terme, Tekkeköy, Havza, Vezirköprü ve Yakakent ilçelerinde vatandaşlar sandık başına giderek oylarını kullanacak.

Sonuçlar 31 Mart Pazar günü sayfada yer alacaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148