T3 Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı ve Baykar Genel Müdürü Haluk Bayraktar, TEKNOFEST heyecanını tüm Samsunlularla buluşturan Kanal S'ye teşekkür etti

Samsun'un uydudan yayın yapan tek televizyonu Kanal S'ye özel açıklamalarda bulunan Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) Yönetim Kurulu Başkanı ve Baykar Genel Müdürü Haluk Bayraktar, "Yaptığınız yayınlarla TEKNOFEST heyecanını Samsunlulara aktardığınız için size teşekkür ediyorum" dedi. 

'SAMSUN'A YAKIŞIR BİR FESTİVAL OLDU'

Samsun Meyda Grubu'na bağlı Kanal S muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Bayraktar, "Samsun'a yakışır bir festival oldu. Festival, çok güçlü bir katılımla, müthiş bir heyecanla, gençlerimizin gözlerindeki ışıltıyla  çok güzel geçiyor. Bu sene çok güzel bir organizasyon oldu. Valiliğimiz başta olmak üzere, tüm yetkililer TEKNOFEST için seferber oldu. Biz de vakıf ve gönüllülerimizle seferber olduk. Milletimize böylesine tarihi bir etkinliği kazandırmış olduk. Samsunlular, bu şehrin çocukları ömür boyu bu etkinliği unutmayacak. Buradan aldıkları ilhamla ülkelerine, milletlerine ve insanlığa umut verecekler. Bu sene yarışmalar, katılımlar çok güzel gidiyor. Sizde Kanal S olarak yaptığınız yayınlarla TEKNOFEST heyecanını Samsunlulara aktardığınız ve yaşattığınız için teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

ZEYNEP BARUTÇU - ÖMER FARUK KOCABAŞ

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'a gelecek! Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'a gelecek!

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.