Başkan Halil Akgül’den tedbir çağrısı

halil-akgulden tedbir cagrisi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Halil Akgül’den tedbir çağrısı Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, pazaryerlerini ve esnafı ziyaret etti. Akgül, ziyaretleri esnasında vatandaşlara tedbir çağrısında bulundu

 

Her an sahada, halkın yanında olduklarının altını çizen Başkan Akgül, Kovid-19 ile mücadelede alınan tedbirlere uymaları yönünde vatandaşlara bilgilendirmelerde bulundu.

Salıpazarı Kaymakamı Eray Gürsoy ve İlçe Jandarma Komutanı Hakan Akçay’la birlikte Belediye Başkanı Halil Akgül, işyerlerini ziyaret ederek, esnafla görüştü. Esnafın talep ve önerini dinleyen Başkan Akgül, yürüttükleri projeler ve hizmetlere ilişkin bilgiler verdi. Salıpazarı Belediyesi olarak her zaman vatandaşların yanında olduklarını kaydetti.

Küresel bir sorun olan Kovid-19 ile mücadelede tedbirlere uyulması noktasında da esnaf ve mahalle sakinlerine uyarılarda bulunan Başkan Akgül, pandemi süreci boyunca mahallelerde yıkama ve dezenfekte çalışmalarına ağırlık verdiklerini belirterek, “Tüm dünya ve ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. Bizlerde Salıpazarı Belediyesi olarak gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. İnanıyorum ki, kısa süre içerisinde alınan tedbirlerle eski günlere döneceğiz. Ben vatandaşlarımızdan rica ediyorum; tedbiri elden bırakmayın” ifadelerini kullandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir