baskaynak Final Okulları cemre
 
5s dikey Uzmanlar Petrol HRS Ajans

Hakan Ay Asaleten Atandı

featured

Hakan Ay Asaleten Atandı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Hukuk İşleri Müdürlüğü görevini vekaleten yürüten Eski AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Av. Hakan Ay, bu göreve asaleten atandı

Eski AK Parti İlkadım İlçe Başkanı ve bir süredir Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Hukuk İşleri Müdürlüğü görevini vekaleten yürüten Av. Hakan Ay’ın asaleten ataması gerçekleştirildi.

Hakan Ay Asaleten Atandi1 1 Ana Manşet

BAKAN YANIK TEKLİF ETTİ
Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Hakan Ay, “Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Derya Yanık’ın teklifleri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan beyefendinin tensipleri ile Bakanlığımız Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü görevine asaleten atanmış bulunmaktayım. Rabbim, aziz milletimize hayırlı hizmetler yapmayı nasip eylesin” ifadelerini kullandı.

Hakan Ay Asaleten Atandi1 2 Ana Manşet

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

HAKAN AY KİMDİR?

1977 yılında Ordu’nun Fatsa ilçesinde doğdu. İlkokulu Bolaman Beldesinde ortaokul ve lise öğrenimi ise Ordu Anadolu Lisesi’nde 1996 yılında tamamladı. 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazanan Hakan Ay, 2000 yılında mezun oldu. Mezun olduğu yıl Samsun’da avukatlık stajı göre Ay, stajını 2001 yılında tamamladı. Askerliğini ise Diyarbakır 7. Kolordu Komutanlığı’nda yaptı. 2002 yılında kendi bürosunu açan Hakan Ay, avukatlık yapmaya devam ediyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.