doğa samsun surucu kursu duru
 
5s dikey akın bilgi

Hacınabispor Çalışmalara Başladı

hacinabispor-calismalara-basladi-1409
Daha Fazla Göster

Hacınabispor Çalışmalara Başladı Bafra Hacınabispor yeni sezon hazırlıklarına başladı. Takım Bafra’yı en iyi şekilde temsil edip başarılı olmayı hedefliyor

BAŞARIYI YAKALAYACAĞIZ

Samsun Süper Amatör Temsilcisi Bafra Hacınabispor yeni sezon hazırlıklarına Bafra Suni Çim Saha’da yaptığı çalışma ile başladı. Hacınabispor Başkan Yardımcısı ve Basın Sorumlusu Oğuzcan Türk yeni sezon çalışmalarımıza başladıklarını, sakatlıkların yaşanmadığı ve dostlukların ön planda olduğu bir sezon yaşanması konusunda temennilerde bulunarak, “İyi bir sezon için düşünülen ve fikirbirliğine varılan planlama üzerinde çalışmaktayız. İnşallah Baframızın özlediği başarıyı yakalamak istiyoruz” dedi.

BAŞARILAR DİLİYORUM

Sportif Direktörü Erdoğan Er ise yaptığı açıklamada, “Yeni sezon çalışmalarımız 10 Eylül itibari ile başladık. Pandemi nedeni ile özlediğimiz sahalara kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çalışmalarımız İnşallah yoğun bir şekilde devam edecek. Güzel bir aile ortamımız var ve Bafra’yı ligde en iyi şekilde temsil edip başarılı olmak istiyoruz. Bizim için belirlenmiş kriterlere uygun oyuncu önceliğimiz çerçevesinde çalışmalarımız devam ediyor. Ayrıca yeni sezonun Samsun amatör futboluna hayırlı olmasını, centilmenlik ve dostluk çerçevesinde bir sezon geçmesini diliyorum” diye konuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir