doğa samsun surucu kursu cemre
 
5s dikey akın bilgi

Günhan Ulusoy, Endonezya Fahri Konsolosu Oldu

eren-gunhan-ulusoy
Daha Fazla Göster

Günhan Ulusoy, Endonezya Fahri Konsolosu Oldu Ulusoy Un Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Eren Günhan Ulusoy, Endonezya Fahri Konsolosu oldu

Samsunlu başarılı İş İnsanı Ulusoy Un Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Eren Günhan Ulusoy, Endonezya Fahri Konsolosu oldu.

Endonezya’nın bağımsızlığının 76. Yılı vesilesiyle Ankara’daki Endonezya büyük elçiliğinde Samsun Fahri Konsolosluğu’na, Ulusoy Un Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Eren Günhan Ulusoy atandı.

GÜNHAN ULUSOY KİMDİR?

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden 2003 yılında mezun olan Eren Günhan Ulusoy, 2014 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesinde Tarım Ekonomisi dalında yüksek lisansını tamamladı.. Şirket ortağı olduğu Ulusoy Un Sanayi ve Ticaret A.Ş.‘de 2004-2010 yılları arasında Genel Müdür olarak görev yaptı. 2010-2015 yıllarında görevine İcra Kurulu Başkanı olarak devam eden Günhan Ulusoy, Mart 2015’te gerçekleşen genel kurul da üç yıllığına Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi. 2008 yılından bu yana Samsun Serbest Bölgesi İşletici A.Ş (SASBAŞ) Yönetim Kurulu Üyesi olan Günhan Ulusoy aynı zamanda, Karadeniz Bölgesi Un Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı, Karadeniz Hububat Bakliyat ve Yağlı Tohumlar İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevlerini de sürdürüyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir